چهارمحال و بختیاری در سال آینده میزبان شهدای گمنام می‌شود

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: مقرر شده تا در سال آینده تعدادی از شهدای گمنام در استان ما آرام گیرند که آماده سازی یادمان و میزبانی هرچه بهتر از این شهدا در استان وارد مرحله اجرا شد.

محسن حسین میرزایی روز چهارشنبه در کارگروه ایثار و شهادت این استان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب و دفاع مقدس، افزود: باید تمام شرایط و زیرساخت‌های لازم برای میزبانی هرچه بهتر از شهدا در استان فراهم شود که در همین خصوص دستگاه‌های مرتبط باید هم افزایی و همکاری کنند.

وی ادامه داد: در حال حاضر درخواست میزبانی ۱۸ شهید از استان اعلام شده است و بدین ترتیب بر اساس توزیع شهرستانی به هر شهرستان یک شهید تعلق می‌گیرد که بر اساس اعلام فرمانداران و شهرداران اولویت خاکسپاری این شهدای گلگون کفن در نقاط مختلف استان مشخص شده است.


بیشتر بخوانید


معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: مکان خاکسپاری و ایجاد یادمان شهدای گمنام برای سال آینده، هارونی در شهرستان شهرکرد، باباحیدر در شهرستان فارسان، آلیکوه در شهرستان اردل، صمصامی در شهرستان کوهرنگ، مالخلیفه در شهرستان فلارد، یانچشمه در شهرستان بن، هوره در شهرستان سامان، منج در شهرستان لردگان، دوپلان در شهرستان کیار و ارمند در شهرستان خانمیرزا انتخاب شده است.

حسین میرزایی با خاطرنشان کرد: چنانچه در هریک از این نقاط زیرساخت‌ها و شرایط مناسب برای میزبانی از شهدا فراهم نشد منطقه دیگری برای این منظور انتخاب می‌شود.

وی با تاکید بر تکمیل یادمان‌های شهدا در استان، اظهار داشت: نه تنها برای شهدای گمنامی که در سال آینده وارد استان می‌شوند باید یادمان درخور و شایسته احداث شود بلکه یادمان‌های قبلی که بصورت نیمه تمام باقی مانده است را نیز باید هرچه سریع‌تر تکمیل کرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری افزود: همچنین می‌طلبد با برگزاری یک نشست با معاون هماهنگی امور استاندار در خصوص ایجاد جاده دسترسی به یادمان شهدا برنامه ریزی کرد.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر