خودروسازان زیر بار میزبانی در آزادی نمی‌روند/ابهام درباره محل برگزاری پیکان- استقلال

مسئولان شورای تامین استان البرز حاضر به میزبانی از دیدار پیکان و استقلال در ورزشگاه کرج نیستند و به همین خاطر میزبان این بازی تغییر خواهد کرد.

تیم فوتبال پیکان روز یکشنبه هفته آینده در چارچوب رقابت‌های هفته بیستم لیگ برتر میزبان استقلال تهران است. اگرچه بازی‌های خانگی پیکان در فصل جاری لیگ برتر در ورزشگاه انقلاب کرج برگزار شده، اما ظاهرا امکان برگزاری مسابقه با استقلال در این ورزشگاه نیست و محل برگزاری دیدار پیکان و استقلال در هفته بیستم لیگ برتر هنوز مشخص نشده است.

در این خصوص مسئولان استقلال پیشنهاد کرده‌اند که پیکان در ورزشگاه آزادی میزبانی کند، اما باشگاه پیکان به این درخواست پاسخ منفی داده و اعلام کرده که حاضر نیست در ورزشگاه خانگی استقلال میزبانی کند.


با این تفاسیر درباره ورزشگاه محل برگزاری دیدار پیکان و استقلال ابهام‌های زیادی وجود دارد. گفته می‌شود ممکن است پیکانی‌ها بار دیگر به ورزشگاه پاس قوامین تهران بروند که در آن صورت به خاطر شرایط موجود در ورزشگاه بازی بدون حضور تماشاگر خواهد بود.

باید دید در روز‌های آینده چه اتفاقاتی می‌افتد و در نهایت پیکان در کدام ورزشگاه میزبان استقلال در هفته بیستم لیگ برتر خواهد بود.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر