مدیرکل راهداری گیلان خبر داد؛

انسداد محور پونل - خلخال به دلیل نبود ایمنی کافی

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان از انسداد محور پونل-خلخال به دلیل نبود ایمنی کافی خبر داد.

غلامعلی نیک فهم مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان با اشاره به بارش برف در محورهای کوهستانی گیلان اظهار کرد: بارش برف از نخستین ساعات امروز در مناطق کوهستانی گیلان آغاز شده است.

وی افزود: در حال حاضر بارش شدید برف در محورهای اسالم - خلخال با ارتفاع ۲۰ سانتی متر، پونل - خلخال با ارتفاع ۱۵ سانتی متر، سیاهکل - دیلمان و رودبار - حشمت آباد نیز همچنان ادامه دارد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گیلان ادامه داد: محور فومن - ماسوله، ماسال - گیلوان، زیاز - شوک، رودسر - لات محله، بلوردکان - خصیب دشت، شفت - امازاده ابراهیم و اسحاق سفید پوش شده و بارش خفیف برف همچنان ادامه دارد.

وی به وضعیت محورها در مرز استان‌های همجوار اشاره کرد و افزود: بارش شدید برف در گردنه الماس در محور اسالم-خلخال و گردنه حیران در محور آستارا-اردبیل بارش برف به صورت خفیف می بارد.

نیک فهم با بیان اینکه از انسداد محور پونل-خلخال به دلیل احتمال ریزش بهمن و نبود ایمنی کافی ترافیک خبر داد و گفت: تمام راه‌های استان گیلان باز بوده و تردد در آن جریان دارد.

وی به رانندگان و مسافرانی که قصد تردد در محورهای برفگیر و کوهستانی دارند توصیه کرد زنجیر چرخ و تجهیزات زمستانی به همراه داشته باشند.

نیک فهم اضافه کرد: شماره تلفن مرکز مدیریت راه‌های استان گیلان به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به سوالات شما در خصوص وضعیت جوی و ترافیکی کلیه محورهای مواصلاتی است.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر: