بهره‌برداری از ۸۵ میلیارد تومان پروژه برق در شیراز

همزمان با ایام دهه مبارک فجر، طی آئینی با حضور شماری از مدیران ارشد فارس و شیراز، ۸۵ میلیارد تومان پروژه برقی شرکت توزیع نیروی برق شیراز، افتتاح شد.

به مناسبت ایام الله دهه فجر با حضور استاندار فارس، شیبانی فرماندار، سلاحی مدیرعامل و جمعی از معاونان شرکت توزیع نیروی برق شیراز، پروژه‌های این شرکت که با اعتباری بالغ بر ۸۵ میلیارد تومان اجرا شده بود، افتتاح شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق شیراز در این آئین، گفت: وفق سیاست‌های دولت سیزدهم و با توجه به تاکیدات استاندار محترم فارس، سمت وسوی پروژه‌ها معطوف به محرومیت‌زدایی بوده است.

محمدرضا سلاحی با بیان اینکه بخش مناسبی از اعتبارات به سمت رفع محرومیت‌ها هدایت شده است، گفت: محلی که برای افتتاح نمادین پروژه‌های دهه فجر در محدوده امور هفت توزیع برق شیراز، انتخاب کرده‌ایم، یکی از نقاط نسبتا کمتر برخوردار شیراز است.

او گفت: طرح‌های نیرورسانی و توسعه شبکه در محدوده امور هفت شیراز در شهرک‌های صادقیه، امام خامنه‌ای، روستای ظفراباد، روستای ماه فیروزان و روستای اسلاملو با اعتباری بالغ بر ۱۲۵ میلیارد ریال اجرا و زمینه برای بهره مندی مشترکین برق در منطقه از انرژی پایدار برق فراهم شد.

مدیرعامل توزیع نیروی برق شیراز گفت: پروژه‌های امسال بالغ بر ۸۰ طرح در قالب ۵ عنوان کلی پروژه در بخش‌های جذب مشترکین جدید، نیرورسانی، افزایش قدرت، توسعه فیدر و روشنایی معابر بوده است.

سلاحی گفت: برای اجرا و آماده سازی طرح‌های ویژه دهه فجر امسال، در بخش نیرورسانی و توسعه شبکه ۱۱۰ میلیارد ریال، در بخش برقراری انشعاب‌های کشاوززی ۲۵۰ میلیارد ریال و در بخش نصب لوازم اندازه گیری به منظور جلب مشترک جدید ۱۰۰ میلیارد ریال هزینه شده است.

مدیر عامل توزیع برق شیراز همچنین با بیان اینکه هم اکنون هیچ روستای بالای ده خانوار در محدوده عملکرد این شرکت وجود ندارد، از آغاز عملیات اجرایی نیرو رسانی به سه روستای جدید، که اخیر موفق به دریافت کد خانوار شده اند، خبر داد.

سلاحی همچنین اضافه کرد امسال در راستای طرح ملی بهارستان مبنی بر اصلاح و بهسازی شبکه‌های برق روستایی از ابتدای سال تاکنون برق ۸۰ روستا با اعتباری بالغ بر ۴۰۰ میلیارد ریال در محدوده عملکرد شرکت بصورت کامل اصلاح و بهسازی شده است.

مدیر عامل توزیع برق شیراز توسعه ۵ برابری هوشمند سازی شبکه، نیرو رسانی به ۹ هزار مشترک جدید و نصب ۳ هزار و ۷۰۰ لوازم اندازه گیری هوشمند را از دیگر اقدامات شاخص شرکت توزیع برق شیراز در ایام دهه فجر معرفی کرد.

محمدهادی ایمانیه استاندار فارس نیز در حاشیه این مراسم با اشاره به اهمیت محرومیت‌زدایی بر لزوم تداوم این حرکت تا رسیدن به بالاترین سطح از رضایتمندی را مورد تاکید قرار داد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار