مدیرعامل انجمن نجات:

منافقین با محتوای مسموم در فضای مجازی به دنبال توطئه هستند

عضو جداشده از گروهک تروریستی منافقین و مدیرعامل انجمن نجات ایران گفت: منافقین با ارایه خوراک فکری مسموم در فضای مجازی و بازی با ذهن قشر‌های مختلف جامعه و به خصوص جوانان به دنبال پیشبرد اهداف شوم خود و توطئه در ایران هستند.

ابراهیم خدابنده مدیرعامل انجمن نجات ایران در نشست با اصحاب رسانه سمنان در تاتر کومش سمنان ابراز کرد: جنگ امروز جنگ با سلاح و نظامی نیست و به فضای سایبری و جنگ فرهنگی تغییر یافته و اکنون والدین بایدار هوشیار باشند تا فرزندان در دام دشمنان در فضای سایبری نیفتند.

وی بیان کرد: یکی از روش‌هایی که غرب علیه جمهوری اسلامی به کار گرفته، “ایران هراسی” است و درصددند تصویری زشت و سیاه از ایران در غرب و جهان نشان دهند و تولید محتوا و توجه به جهاد تبیین خنثی کننده این دسیسه است.

وی با بیان اینکه گروهک منافقین را باید در چارچوب سازمان‌های مافیایی بررسی کرد که بر پایه کنترل روانی افراد عمل می‌کند، اضافه کرد: هر سازمانی با سه شاخصه رهبری، ایدئولوژی و ساختار تشکیلاتی شناخته می‌شود، اما در فرقه‌ها و گروهک‌هایی از جمله منافقین، رهبر فرقه خود را با خدا برابر می‌داند.

عضو جداشده از گروهک تروریستی منافقان و مدیرعامل انجمن نجات ایران گفت: گروهک منافقین براساس آمار‌ها ۱۲ هزار نفر را در ایران ترور کرده است و اعضای این گروهک در برهه کنونی حدود سه هزار نفر است.

وی اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران پس از سقوط صدام، اعلام عفو و جداشدن افزون بر ۷۰۰ نفر از اعضای گروهک منافقین، هیچیک از آنان را محاکمه نکرده است.

وی ادامه داد: تمامی منافقینی که برای خرابکاری وارد ایران می‌شدند قرص سیانور به همراه داشتند وقتی با سرعت عمل نیرو‌های امنیتی دستگیر شدند، اظهار داشتند در عراق به آن‌ها گفته شده بود اگر قرص سیانور را نخوردید شکنجه‌ای که در ایران خواهید شد به مراتب سخت‌تر و بدتر از ۱۰۰ بار کشته شدن است!

مدیر عامل انجمن نجات ایران به عنوان عضو سابق تشکیلات مجاهدین خلق ۲۳ سال در بخش روابط بین الملل این تشکیلات فعالیت داشت.

مرجان ملک و بابک امین از جمله اعضای گروه انجمن نجات است، این انجمن فعال خود را سال ۱۳۸۴ آغاز کرد و از سال ۱۳۹۴ این انجمن رسمی شد و در ۲۷ استان کشور این انجمن فعال است و هدف از راه‌اندای انجمن ارتباط گیری با افراد فریب‌خورده است که کاری دشوار است.

علی مرادی رییس انجمن نجات استان سمنان نیز با اشاره برگزاری نشست‌هایی با قشر‌های مختلف از سوی این انجمن در سمنان، همکاری بیش از پیش رسانه‌ها برای افشای چهره واقعی گروهک منافقان و تبیین فساد‌ها و خرابکاری‌های این فرقه را خواستار شد.

همچنین ثریا عبداللهی مادر یکی از افرادی که سازمان منافقین (فرقه رجوی) آن‌ها را ربوده و فیلم "سرهنگ ثریا" براساس زندگی او ساخته شده است در این نشست گفت: رجوی از عشق، محبت و عاطفه هراس دارد و بر این پایه اجازه نداد مادرانی که برای دیدار فرزندانشان در عراق حضور یافته بودند با آنان ملاقات کنند.

مدیرعامل انجمن نجات: منافقان با محتوای مسموم در فضای مجازی به دنبال توطئه هستند

وی افزود: با ساخت و نمایش فیلم سرهنگ ثریا در جشنواره فیلم فجر، بغض ۴۰ ساله مادران چشم به راه فرزندان ربوده شده از سوی فرقه رجوی ترکید.

به گفته وی فیلم سرهنگ ثریا روایتی نفس‌گیر و پر التهاب درباره ایدئولوژی از هم گسیخته سازمان مجاهدین در مقابل پدر و مادران و فرزندان و برادران و خواهران است که ستم‌ها روا داشتند.

عبداللهی گفت: انجمن نجات خانواده بزرگی شامل جداشدگان از فرقه رجوی و خانواده‌های چشم انتظار فرزندانی است که اسیر آن فرقه شده‌اند؛ این انجمن افشاگری‌هایزیادی از جنایت‌های فرقه رجوی داشته است.

وی اضافه کرد: فرقه رجوی اجازه نمی‌داد صدای ما به گوش بچه‌هایمان برسد، بلندگو‌ها را در مقابل ما ردیف می‌کرد و چنان صدایی از آن‌ها برمی خاست تا صدای ما را از بلندگو‌ها که بچه هایمان را صدا می‌زدیم خفه کند، در آن پادگان، زنان و مردان کاملا از یکدیگر جدا شده بودند، اگر فردی هم مخالفت می‌کرد، شکنجه و گاه نیمه جان دفن می‌شد، فساد اخلاقی در آن فرقه بیداد می‌کرد و ما همه این‌ها را از طریق بلندگوهایمان افشا کردیم.

ثریا عبداللهی مادر امیر اصلان اسدزاده یکی از اسراء در بند گروهک تروریستی منافقین بود که چهار سال در کمپ آزادی در حاشیه پادگان اشرف حضور داشت تا به حداقل خواسته خود از رهبران منافقین برسد: دیدار کوتاه با فرزندی که سال‌ها او را ندیده حداقل خواسته این مادر رنج کشیده بود.

ثریا عبداللهی در اسفند ماه سال ۱۳۹۷، پس از انتقال اعضای مجاهدین خلق از عراق به آلبانی، تشکلی به نام مادران، قربانیان فراموش شده را تاسیس کرد. او خواسته‌های این تشکل را مواردی از جمله دیدار خانواده‌ها به خصوص مادران با فرزندان‌شان در کشور آلبانی، حمایت از افراد رها یافته از فرقه رجوی و بازگشتگان به کشور، درخواست از دولت آلبانی در خصوص همکاری و حمایت از خانواده‌ها، درخواست حمایت از کمیساریای عالی پناهندگان، سازمان ملل و صلیب سرخ جهانی برای حمایت از خانواده‌ها و مادران و درخواست از وزارت خارجه کشورمان برای پیگیری و حمایت از خانواده‌های آسیب دیده از فرقه رجوی عنوان کرده است.

فیلم سینمایی «سرهنگ ثریا» در چهل و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر توانست سیمرغ بلورین گوهرشاد و دیپلم افتخار بهترین کارگردانی فیلم اول را کسب کند براساس زندگینامه واقعی ثریا عبداللهی ساخته شد.

فیلم «سرهنگ ثریا» نشان داد عشق واقعی مادر به فرزند چیست و «اشرف مرداب است»؛ سرهنگ ثریا، داستانی واقعی برای عبرت تمام نسل‌هاست، روایتِ یک انحراف که دامنه آن خانواده‌های بسیاری را درگیر و داغدار نموده است.

روایت مادرانه، عاطفی و صادقانه‌ای که ماهیت پلید یک فرقه خطرناک را افشا می‌کند و درصدد آگاهی و بصیرت خانواده‌هاست تا بیشتر مراقب فرزندان و نزدیکان خود باشند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار