در ایام نوروز؛

تردد وسایل نقلیه سنگین در محورهای استان بوشهر ممنوع شد

معاون حمل ونقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای بوشهر از ممنوعیت تردد وسایل نقلیه سنگین در محورهای استان بوشهر خبر داد.

مهدی شهابی معاون حمل ونقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای بوشهر چهارشنبه‌شب در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با هماهنگی پلیس راهور و در آستانه سفرهای نوروزی، تردد وسایل نقلیه سنگین به استثنای حامل مواد سوختی در محورهای استان تا ۱۴ فروردین سال آینده ممنوع شد.

وی اضافه کرد: با توجه به اینکه پیش بینی می‌شود سفرهای نوروزی به دلیل تقارن با ماه رمضان زودتر شروع می‌شود، به منظور رفاه حال مسافران نوروزی و افزایش ایمنی در جاده‌ها، تردد وسایل نقلیه سنگین از ۲۵ اسفند تا ۱۵ فروردین در برخی محورهای استان ممنوع است.

وی ادامه داد: بر اساس هماهنگی با پلیس راهور ناجا، تردد انواع کامیون و کمپرسی حامل سنگ و مصالح ساختمانی از ساعت هفت روز پنجشنبه ۲۵ اسفند تا پایان روز ۱۴ فروردین سال آینده در محورهای اصلی استان ممنوع است.

شهابی در خصوص محدودیت در محور دالکی- کنارتخته به عنوان شریان ارتباطی استان‌های بوشهر و فارس افزود: تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت به استثنای حاملان مواد سوختی از ۲۴ اسفند سال جاری تا پایان ۱۴ فروردین ممنوع است.

وی گفت: در محور ساحلی بوشهر- بندریگ- گناوه نیز تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت به استنثای حاملان مواد سوختی از ۲۶ اسفند امسال تا ۱۴ فروردین سال آینده ممنوع است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
علی
۱۱:۳۷ ۲۵ اسفند ۱۴۰۱
همش الکی میگن ,,داخل جاده پر هس از ماشین سنگین