استقرار ایستگاه‌های اطلاع رسانی ویژه مسافران نوروزی در پایتخت

سرپرست ستاد گردشگری شهرداری تهران گفت: در ۹۰ نقطه از شهر تهران ایستگاه‌های اطلاع رسانی مستقر کردیم که این ایستگاه‌ها از ۲۸ اسفند آماده ارائه خدمات به گردشگران نوروزی هستند.

امیر قاسمی، سرپرست ستاد گردشگری شهرداری تهران درباره اقدامات این مجموعه در ایام نوروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در ۹۰ نقطه از شهر تهران ایستگاه‌های اطلاع رسانی مستقر کردیم که این ایستگاه‌ها از ۲۸ اسفند آماده ارائه خدمات به گردشگران نوروزی هستند.

قاسمی افزود: در این نقاط، بسته‌هایی را در اختیار شهروندان قرار می‌دهند که نقشه اماکن گردشگری شهر تهران، بوستان‌های منتخب، رستوران‌ها و تمام اماکنی که مسافران نیاز دارند درباره آن‌ها اطلاعات لازم را داشته باشند، داخل این بسته موجود است.

سرپرست ستاد گردشگری شهرداری تهران خاطرنشان کرد: همچنین بروشور مربوط به تور‌های تهرانگردی و لیست تخفیفاتی که از دستگاه‌های مختلف مانند موزه‌ها، شهربازی‌ها، مجموعه توچال، برج آزادی و … گرفتیم، داخل بسته‌ها جانمایی و به شهروندان ارائه می‌شود.

وی با بیان اینکه مسافران با ارائه پک‌ها به اماکن از تخفیفاتی که توافق شده استفاده می‌کنند، عنوان کرد: از ۳ فروردین در ۷ نقطه شهر تهران به صورت پهنه‌ای و در ۲۲ منطقه پایتخت جشن‌های مفصلی برگزار می‌شود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار