۶ ابزار مایکروسافت که از چت GPT استفاده می‌کنند

مایکروسافت نسخه جدیدی از فناوری را منتشر کرده که مبتنی بر ChatGPT۴ عمل می‌کند.

در گزارش پیش رو تعدادی از ابزار‌های مایکروسافت معرفی خواهد شد که مبتنی بر GPT Chat کار می‌کنند:

بینگ

مایکروسافت در ماه فوریه اعلام کرد که بینگ جدید خود را با ChatGPT ادغام کرده است. بینگ جدید یک ویژگی چت جدید دریافت می‌کند که به کاربران امکان می‌دهد سؤال بپرسند، پاسخ بگیرند، متن را دوباره تایپ کنند و به موارد دیگری دسترسی داشته باشند. این شرکت همچنین تایید کرد که به زودی نسخه ChatGBT۴ را با Bing ادغام خواهد کرد.

نوار ابزار Bing در مرورگر Edge

آخرین نسخه مایکروسافت اج دارای نوار ابزار Bing داخلی است که به افرادی که به Preview دسترسی دارند اجازه می‌دهد تا از ویژگی چت در Bing استفاده کنند. علاوه بر این، نوار ابزار همچنین به کاربران اجازه می‌دهد متن بنویسند، یک پست وبلاگ ایجاد کنند و ایده خود را مطرح کنند.

اسکایپ

مایکروسافت یک ربات چت بینگ را در اسکایپ ادغام کرده است که به کاربران این امکان را می‌دهد تا با بینگ چت کنند و پاسخ سوالات را دریافت کنند. علاوه بر این، کاربران همچنین می‌توانند با استفاده از ربات چت پینگ، یک گروه در اسکایپ ایجاد کنند و در طول مکالمه یا تماس مداوم با آن تعامل داشته باشند.

نوار جست‌وجوی ویندوز ۱۱

مایکروسافت Bing را در نوار جستجوی ویندوز ۱۱ ادغام کرده است که به کاربران اجازه می‌دهد سوالات خود را مستقیماً در کادر جستجو تایپ کرده و پاسخ‌ها را دریافت کنند.

مولد تصویر هوشمند در بینگ

بینگ همچنین دارای یک سازنده تصویر هوشمند جدید است که از چت gpt الهام گرفته شده است، در نوار جست‌وجوی تصویر تعبیه شده است و به کاربران اجازه می‌دهد تا بر اساس نیاز‌های خود یک تصویر ایجاد کنند.

مایکروسافت آژور

مایکروسافت اخیراً از ادغام ChatGPT در Azure خبر داده است تا به توسعه دهندگان این امکان را بدهد که هوش مصنوعی مبتنی بر ChatGPT را در برنامه‌ها و خدمات خود ادغام کنند.

منبع: ۲۴.ae

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار