غرفه ایران بهترین غرفه «نمایشگاه MITT مسکو ۲۰۲۳» شد

غرفه ایران در بین ۶۰۰ غرفه از ۲۲ کشور جهان به عنوان بهترین غرفه نمایشگاه گردشگری MITT مسکو ۲۰۲۳ انتخاب و در مراسمی مورد تقدیر قرار گرفت.

در مراسمی که روز شنبه ۲۷ اسفند ۱۴۰۱ با حضور نمایندگان و کنشگران صنعت گردشگری کشور‌های مختلف جهان در محل برگزاری نمایشگاه MITT مسکو ۲۰۲۳ برگزار شد، غرفه کشورمان موفق شد از میان ۶۰۰ غرفه حاضر به عنوان برترین غرفه دست یافته و تندیس این نمایشگاه را دریافت کند.

غرفه‌های برپا شده در این دوره از نمایشگاه از ۲۲ کشور جهان به منظور معرفی جاذبه‌های گردشگری، اختصاص بخشی از بازار گردشگری روسیه به خود و جذب جهانگردان این کشور به مدت ۳ روز در بیست و نهمین دوره نمایشگاه بین المللی گردشگری سفر و هتلداری روسیه شرکت کردند.

‏MITT یکی از پنج نمایشگاه گردشگری برتر در سراسر جهان و بسیار مورد توجه جامعه جهانی گردشگری است. این رویداد بین المللی محیطی مناسب برای فعالانی است که در نظر دارند ارتباطات خود را با همکاران و مشتریان گسترده‌تر کنند.

این نمایشگاه یک رویداد تجاری بین المللی مسافرتی و گردشگری در روسیه و کشور‌های مستقل مشترک المنافع (CIS) است که شرکت در آن امکان برقراری ارتباط مستقیم با آژانس‌های مسافرتی و تور اپراتور‌های ۵۲ منطقه روسیه و حدود ۲۰ کشور جهان را فراهم می‌کند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار