توییت رونالدو در واکنش به گلزنی مقابل ابها

رونالدو در واکنش به ضربه آزاد خارق العاده اش که دروازه ابها را باز کرد توییتی نوشت.

کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی باشگاه النصر عربستان بعد از اینکه موفق شد دروازه حریف را از روی ضربه ایستگاهی باز کند از اینکه توانسته با این گل زیبا زمینه ساز برد تیمش شود ابراز خوشحالی کرد.

در دقیقه ۷۸ بازی النصر و ابها در حالی که زردپوشان با یک گل از حریف عقب افتاده بودند، یک ضربه آزاد در فاصله سی متری برای یاران رونالدو به دست آمد؛ شکی نبود که کریس پشت این توپ می‌ایستد. او با ژست همیشگی خود برای زدن ضربه آماده شد و توپ را به زیباترین شکل ممکن درست به جایی فرستاد که باید می‌فرستاد.

دروازه بان حریف چاره‌ای جز تسلیم شدن مقابل ضربه آزاد رونالدو نداشت تا این بازیکن اولین گل خود در ورزشگاه خانگی النصر را به ثمر رسانده و دیوانه وار شادی کند؛ دقایقی بعد گل دوم هم به ثمر رسید تا کریس و یارانش یک کام بک شیرین را رقم زده و صاحب سه امتیاز شوند.

رونالدو ساعاتی بعد از پایان بازی و خوشحال از پیروزی و ضربه آزاد خارق العاده با انتشار تصاویری از بازی نوشت: "برنده شدن عالی است و خیلی خوشحالم که این جا در ورزشگاه خودمان در کنار هواداران توانستیم گلزنی کنم. "

النصر در فاصله یک هفته به پایان لیگ تنها یک امتیاز کمتر از الاتحاد صدرنشین دارد و همچنان به قهرمانی امیدوار است. کریستیانو رونالدو، مهره استراتژیک زردپوشان در این مقاطع حساس به حساب می‌آید؛ او طی ۸ بازی لیگ ۹ گل به ثمر رسانده است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار