رئیس اداره راهداری شهرستان هلیلان:

۶۰ کیلومتر از راه‌های شهرستان هلیلان خط کشی شد

ریئس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای هلیلان گفت: امسال ۶۰ کیلومتر از راه‌های این شهرستان برای پیشگیری از حوادث و ارتقای ایمنی خط کشی شد.

یدالله زادگان احمدی، ریئس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای هلیلان گفت: دید کافی در شب، افزایش ایمنی تردد، کنترل ترافیک، تسهیل رفت و آمد و کاهش میزان تصادف و سوانح رانندگی از مزایای اجرای طرح خط کشی جاده‌ها است.

وی افزود: نصب بشکه و نیوجرسی پلاستیکی جهت کاهش تصادفات، نصب تابلو اطلاعاتی در پل سیمره و همچنین و علائم هشدار دهنده در حوزه ۶۰ کیلومتر، ساماندهی رمپ ایست و بازرسی پل سیمره از جمله اقدمات این اداره در سطح شهرستان بوده است.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای هلیلان بیان کرد: تعریض پل سه راهی کهره، آسفالت پل دارپروشه به طول ۲۰۰متر، آسفالت محور رانشی توحید پیاز آباد ۳۰۰متر، لکه گیری در کل حوزه با ۴۵۰ تن آسفالت سرد مصرفی، حذف ۵ نقطه حادثه خیز در محور‌های شهرستان، شانه سازی از محور ابتدای حوزه تا پل سیمره تا شهر توحید به طول ۱۰ کیلومتر و ایجاد تل خاکی در محور‌های حادثه خیز شهرستان نیز از دیگر اقدامات مهم در سال جاری بوده است.

زادگان احمدی با اشاره به اقدامات این اداره در ایام اربعین افزود: حضور مستمر راهداران در اربعین حسینی و آماده سازی موکب زوار حسینی، تسطیح و رگلاژ و غلتک کوبی در محور پل سیمره و همچنین نصب۲ تابلو بزرگ راهنمای زوار حسینی به مرز مهران از جمله این اقدامات بوده است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.