نورافکن: تجربه قلعه نویی به تیم ملی فوتبال کمک می کند/ حضور در فینال جام ملت های آسیا نشدنی نیست

هافبک تیم ملی فوتبال گفت: قلعه نویی تجربه کار با بازیکنان حاضر در اردو را دارد و این خیلی می‌تواند به تیم ملی کمک کند.  

امید نورافکن  هافبک تیم ملی فوتبال درباره حضورش در اردوی تیم ملی فوتبال اظهار کرد: اول کارمان است و امیدوارم در جام ملت‌های آسیا، بهترین نتایج را برای تیم ملی بگیریم. اطمینان دارم می‌توانیم این کار را بکنیم.

او درباره  اینکه انتخاب امیر قلعه‌نویی به  عنوان یک سرمربی ایرانی تا چه اندازه می‌تواند به تیم ملی کمک کند، گفت: تجربه او خیلی می‌تواند به تیم ملی کمک کند. قلعه‌نویی در دوره‌های قبلی هم سرمربی بوده و تمام بازیکنان را می‌شناسد. تجربه کار با بازیکنانی که اکنون در اردو هستند دارد و این خیلی می‌تواند به تیم ملی کمک کند.  

هافبک تیم ملی فوتبال کشورمان درباره  توجه ویژه امیر قلعه‌نویی به لیگ برتر فوتبال گفت: نکته خیلی خوب امیرخان این است که می‌بینید اکنون بازیکنی مثل محمد حسین اسلامی را به تیم ملی دعوت کرده است. هر بازیکن کم سن و سالی که در باشگاهش خوب کار کند، مطمئن باشد می‌تواند به تیم ملی دعوت شود. این خیلی خوب است. اطمینان دارم در ادامه مسیر همین بازیکنان دعوت شده مثل اسلامی می‌توانند به فوتبال ایران کمک کنند.

نورافکن درباره  اینکه با توجه به انتظارت از قلعه‌نویی آیا او می‌تواند با تیم ملی به فینال جام ملت‌ها برسد، گفت: باید بازی‌های دوستانه زیادی انجام بدهیم و سپس به این سوال جواب بدهیم، اما کار سختی است. تیم‌های خوب آسیا اکنون بیشتر بازیکنان‌شان در سطح اول فوتبال اروپا بازی می‌کنند. کار سختی است، اما نشدنی نیست و می‌توانیم این کار را انجام بدهیم.

او درباره  اینکه آیا می‌داند برای کدام پست به تیم ملی دعوت شده است، گفت: برای من باعث افتخار است که به تیم ملی دعوت شده‌ام. این مهم‌تر از این است که بخواهم به پست فکر کنم.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار