پور حمیدی: تمام تلاشم را برای جلب اعتماد قلعه نویی می‌کنم

دروازه بان ملی پوش کشورمان گفت: تا روز آخر از دعوت شدنم به تیم ملی خبر نداشتم، اما امیدوارم لایق اعتماد قلعه نویی باشم.

حسین پورحمیدی دروازه بان ملی پوش آلومینیوم اراک درباره حضور خود در اردوی تیم ملی فوتبال کشورمان، اظهار کرد: خیلی خوشحالم و خدا را شکر در ۳-۲ سال اخیر کلی زحمت کشیدم و تلاش کردم تا به تیم ملی برسم. از سید مهدی رحمتی و اشکان نامداری تشکر می‌کنم که به من برای رسیدن به تیم ملی کلی انگیزه دادند. از امیر قلعه‌نویی هم تشکر می‌کنم که به جوانان اهمیت داده و تلاش آن‌ها را دیدند. ان‌شاءالله من لایق این اعتماد باشم.

او درباره  اینکه آیا انتظار داشت به اردوی تیم ملی دعوت شود و وقتی این خبر را شنید چه حسی داشت، گفت: تا روز آخر نمی‌دانستم که دعوت می‌شوم، اما خدا را شکر دعوت شدم. تمام تلاش خود را برای جلب اعتماد امیرخان می‌کنم.

دروازه‌بان ملی‌پوش آلومینیوم اراک برای اینکه برای رسیدن به پیراهن تیم ملی راه پر پیچ و خمی مثل عبور از دروازه‌بانی سوم استقلال و درخشش در آلومینیوم را پشت سر گذاشت، گفت: این لطف خدا بود. فرقی نمی‌کند کجا بازی کنم و کجا بازی نکنم. خدا وقتی ببیند کسی تلاش می‌کند، به طور حتم کاری می‌کند او صد در صد به تیم ملی دعوت شود. فرقی ندارد او در پرسپولیس و استقلال باشد یا آلومینیوم.

پورحمیدی درباره اینکه دعوت از او نشان می‌دهد قلعه‌نویی به لیگ برتر نگاه ویژه‌ای دارد، گفت: این موضوع درست است. اکنون در لیگ برتر کلی بازیکن خوب داریم. خدا را شکر من دعوت شد‌ه‌ام و ان‌شاءالله راه را برای سایر نفرات باز می‌کنم.

او درباره  حضور یک مربی ایرانی در راس کادرفنی تیم ملی، بیان کرد: اهمیت دادن به جوانان و دعوت کردن آن‌ها به تیم ملی، واقعا روی کار قلعه‌نویی تاثیر دارد. ان‌شاءالله همه جوانان تلاش کنند لایق این اعتماد باشند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار