ثبت بیش از ۲۶۴ هزار تردد در چهارمحال و بختیاری

بیش از ۲۶۴ هزار تردد در مبادی ورودی و خروجی چهارمحال و بختیاری ثبت شد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای چهارمحال و بختیاری گفت: با آغاز موج اول سفر‌های نوروزی آمار تردد در مبادی ورودی و خروجی این استان به ۲۶۴ هزار و ۶۴۲ مورد رسید.

روح الله غلامی با بیان اینکه ۲۶۴ هزار و ۶۴۲ تردد در روز‌های ۲۴ تا ۲۶ اسفند در مبادی ورودی و خروجی به ثبت رسیده است، افزود: از این میزان ۱۳۸ هزار و ۸۲۰ مورد مربوط به آمار تردد ورودی به استان چهارمحال و بختیاری است.


بیشتر بخوانید


وی یادآور شد: در همین مدت ۳ هزار و ۳۰۸ مورد سفر هم به ثبت رسید و ۲۰ هزار و ۳۱۶ مسافر هم در محور‌های استان با ناوگان عمومی جابه‌جا شدند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جادای چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه کمیته حمل‌ونقل و سوخت استان اجرای طرح نوروزی و استقبال از مسافران طرح پویش همراهان سفر ایمن در سه مجتمع خدماتی رفاهی استان در دستور کار دارد، گفت: با توجه به پیش‌بینی آغاز بارش‌ها از نیمه دوم اسفند و ادامه آن تا نیمه اول فروردین، تمامی نیرو‌های راهداری استان به همراه امکانات موجود در این مدت در آماده‌باش هستند.

وی گفت: ۴۲ گروه راهداری چهارمحال و بختیاری با مجموع ۴۵۰ نیروی انسانی در مدت اجرای طرح نوروزی به مسافران و رانندگان خدمت‌رسانی می‌کنند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار