مربی تیم ملی هندبال:

وسیلین به جوان ها فرصت عرض اندام می دهد

حمید صادق شاه‌نشین گفت: با‌توجه به اینکه یکی از دیدگاه‌های وسیلین جوانگرایی است، به آن ها فرصت را می‌دهد تا در اردو‌ها خودشان را نشان دهند.

حمید صادق شاه نشین مربی تیم ملی هندبال مردان ایران، در خصوص تمدید قرارداد وسلین وویوویچ سرمربی تیم ملی کشورمان اظهار کرد: وسلین در دو دوره از رقابت‌های مختلف همراه تیم ملی بود. در مسابقات همبستگی کشور‌های اسلامی و رقابت‌های قهرمانی جهان عملکرد بسیار قابل قبولی از خود نشان داد و نظر همه جامعه هندبال این است که حضور او در تیم ملی مثمر ثمر و مثبت بوده است.

او ادامه داد: وویوویچ یک مربی بزرگ، صاحب سبک و توانمند است که می‌تواند به تیم ملی کمک کند. با توجه به عملکرد تیم ملی، فدراسیون به دنبال تمدید قرار داد او بود که این امر انجام شد و توافقاتی صورت گرفت و حضور او باعث می‌شود که هندبال ایران بهتر رشد کند.

مربی تیم ملی هندبال ایران در پایان خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه یکی از دیدگاه‌های وسیلین جوانگرایی است، به جوان‌ها فرصت را می‌دهد تا در اردو‌ها خودشان را نشان دهند. این یک مزیت برای ورزشکار و هندبال ایران است تا بتوانیم هرچه بهتر با جوانانی که شناخته می‌شوند کار و آینده هندبال ایران را تضمین کنیم. حضور وسلین وویوویچ تا این لحظه مثمر ثمر بوده است و بعد از این هم به هندبال ما کمک خواهد کرد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار