۵۴۶ مهمان نوروزی در مراکز اقامتی آموزش و پرورش کردستان پذیرش شدند

مدیرکل آموزش و پرورش کردستان گفت: در نخستین روز از پذیرش حضوری مسافران نوروزی ۵۴۶ مهمان در قالب ۱۷۰ خانوار در مراکز اقامتی استان پذیرش و اسکان داده شدند.

هاشم ناظمی جلال مدیرکل آموزش و پرورش کردستان گفت: بر این اساس ۱۴۰ خانوار فرهنگی شامل ۴۵۰ نفر و ۳۰ خانوار غیرفرهنگی شامل ۹۶ نفر در ستاد‌های اسکان آموزش و پرورش استان کردستان پذیرش شدند.

او افزود: ستاد‌های اسکان آموزش و پرورش استان از ۲۸ اسفند ۱۴۰۱ تا ۱۱ فروردین ۱۴۰۲ فعالیت داشته و پذیرای فرهنگیان و مسافران نوروزی در قالب ۹۰ مدرسه و ۶۶۸ اتاق با سطوح ویژه، الف، ب و ج است.

مدیرکل آموزش و پرورش کردستان اضافه کرد: سامانه اینترنتی اسکان میهمانان فرهنگی از ۲۰ اسفند آماده پذیرش و ارائه خدمات رزرواسیون به مراجعین بوده و فرهنگیان می‌توانند با مراجعه به سامانه اینترنتی استان به نشانی http://eskan.medu.ir نسبت به تعیین زمان و مکان اسکان خود اقدام کنند.

او با بیان اینکه از تعداد ۶۶۸ اتاق قابل اسکان، ۲۶۸ مورد آن قابلیت رزرو اینترنتی دارد که فرهنگیان می‌توانند نسبت به رزرو این اتاق‌ها اقدام کنند، گفت: همچنین از ۲۸ اسفندجاری تا ۱۲ فروردین ۱۴۰۲ تعداد ۱۱ خانه معلم با ۴۳۰ تخت آماده پذیرش مسافران نوروزی شده است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.