چلسی جیسون گریفین را اخراج کرد

باشگاه چلسی، گریفین مدیر ورزشگاه استمفوردبریج را که بین هواداران و ستاره‌های فعلی و سابق چلسی چهره محبوبی به شمار می‌آید، اخراج کرد.

جیسون گریفین، مدیر ورزشگاه استمفوردبریج، به مدت ۳۰ سال این سمت را عهده‌دار بوده و بین هواداران و ستاره‌های فعلی و سابق چلسی چهره محبوبی به شمار می‌آید. باشگاه چلسی، اما امروز گریفین، دستیار و پسرش را اخراج کرد.

باشگاه چلسی دلیلی برای اخراج این مدیر ورزشگاه باسابقه اعلام نکرده و این باعث شگفتی هواداران شده است. روزنامه دیلی‌میل می‌گوید چلسی قصد ندارد در این باره توضیحاتی ارائه بدهد چرا که در سیاست‌های جدید باشگاه اعلام شده که تصمیم‌های مربوط به پرسنل نباید با توضیحات رسانه‌ای همراه باشد.

گریفین، مدیر سابق استمفوردبریج که امروز بعد از ۳۰ سال سابقه کار در چلسی اخراج شد

گریفین از سال ۲۰۰۳ به عنوان مدیر استمفوردبریج منصوب شد. او به همراه تیمی بزرگ و متشکل از ده‌ها نفر همکار وظیفه نگهداری و مراقبت از زمین‌های مختلف مسابقه و تمرین در مجموعه ورزشی چلسی در استمفوردبریج را به عهده داشت. از این گذشته وظیفه مدیریت مجموعه تمرینی کوبهم و کینگزمدو که در اختیار باشگاه چلسی است هم بر عهده او بود.

از جمله خاطرات هواداران چلسی از گریفین به بهار ۲۰۰۸ برمی‌گردد. مدیر استمفوردبریج که در دیدار تیمش مقابل منچستریونایتد در کنار زمین حضور داشت با پاتریس اورا، ستاره آن روز‌های شیاطین سرخ درگیر شد و سپس درگیری شدیدتری با تونی استرادویک، مربی بدنسازی یونایتد، داشت.

تاد بولی که از ماه مه گذشته در معامله‌ای ۵ میلیارد دلاری مالکیت باشگاه چلسی را به دست آورده در این مدت تغییرات گسترده‌ای در کارکنان و کادر مدیریتی باشگاه ایجاد کرده و اخراج گریفین در همین چارچوب تصور می‌شود. تا این لحظه چندین نفر از هیئت مدیره، اعضای کادر مدیریتی و پزشکی و اعضای کمیته فنی باشگاه هم جای خود را به چهره‌های جدید داده‌اند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار