دستگیری افراد اخاذی کننده از اتباع

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان ری از دستگیری ۲پلیس نما که در حال اخاذی از یک فروشگاه در محدوده "قیامدشت"بودند، خبر داد.

حسینعلی ابن علی  سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان ری اظهار داشت: در پی گشت زنی‌های هدفمند عوامل کلانتری ۱۷۴ قیامدشت یک دستگاه خودرو پژو مشکی مشکوک شدند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه در خودروی موصوف یک نفر پشت فرمان و فردی دیگر را در حال صحبت با فروشنده مغازه‌ای مشاهده کردند اظهار داشت:.

مأموران به موضوع حساس و به سمت خودرو حرکت کردند، در این هنگام فرد داخل مغازه سریعاً سوار خودرو شده و از صحنه با خودروی عنوان شده متواری شدند و عملیات تعقیب و گریز آغاز شد.

سرهنگ ابن علی افزود: پس از طی مسافتی تعقیب و گریز ماموران کلانتری خودرو را متوقف وافراد را دستگیر کردند که در بازدید از خودرو لباس و تجهیزات پلیسی کشف و در قسمت جلو خودرو چراغ و بلندگو امدادی نیز مشاهده کردند که پس از انتقال به کلانتری، تحقیقات انجام شده متهمان به اخاذی از فروشگاه‌ها و اتباع کشور همسایه معترف شدند.

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان ری در پایان با اشاره به اینکه خودرو متهمان به پارکینگ انتقال داده شد گفت: تاکنون نیز بیش از ۵مالباخته شناسایی و به کلانتری دعوت شدند و تحقیقات جهت تکمیل پرونده و شناسایی دیگر مالباختگان ادامه دارد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۸:۴۹ ۰۱ فروردين ۱۴۰۲
دزدی از اتباع بیشتر شده لطفا پیگیری کنید
آخرین اخبار