استقرار ۹۲ تیم پلیس راه در محور‌های استان کرمانشاه

رئیس پلیس راه استان کرمانشاه از آمادگی پلیس راه استان برای ارائه خدمات ترافیکی به مسافران نوروزی خبر داد و گفت : هم اکنون ۹۲ تیم پلیس راه در محور‌های استان کرمانشاه مستقر شده است.

کیخسرو دستغیب رئیس پلیس راه استان کرمانشاه گفت : پلیس راه استان در حوزه‌های مختلف مانند اجرای طرح‌های ویژه ترافیکی، خدمات صدور دفترچه، آموزش فرهنگ ترافیک و اطلاع رسانی، رسیدگی فوری به تصادفات، اعمال محدودیت‌های تردد، حضور شبانه روزی تیم‌های گشتی خدمات خود را ارائه می‌نماید.

این مقام انتظامی استان کرمانشاه اضافه کرد: به صورت شبانه روزی تعداد ۹۲ تیم به صورت محسوس و نامحسوس و گشت‌های ویژه بزرگراه سازماندهی و به تمام محور‌های اصلی و فرعی و روستایی استان اعزام می‌شوند و با رانندگانی که با ارتکاب تخلف امنیت تردد سایرین را با خطر مواجه کنند قاطعانه برخورد خواهند نمود.

سرهنگ دستغیب ادامه داد: نظارت بر ناوگان حمل بار و مسافر، پایش وضعیت راه‌ها و ترددها، استفاده از سامانه‌های هوشمند ترافیکی، مجهز بودن کارکنان به دست افزار‌های برخط و دوربین البسه، ارتباط مستمر با دیگر دستگاه‌های خدمات رسان از دیگر تمهیدات پلیس راه در طرح نوروزی می‌باشد.

رئیس پلیس راه استان کرمانشاه تصریح کرد: پلیس راه استان در طول سفر‌های نوروزی در کنار مردم و آماده ارائه خدمات خود است؛ و در این رابطه هموطنان می‌توانند از طریق شماره تماس ۱۱۰ و ۰۸۳۳۷۲۲۴۶۹۷ ستاد پلیس راه استان خدمات ترافیکی مورد نیاز خود را اعلام تا در کمترین زمان به آنان رسیدگی گردد.

وی یادآور شد: پلیس راه با برنامه ریزی و اتخاذ تمهیدات لازم، آماده ارائه خدمات ترافیکی به مسافران در طرح نوروزی ۱۴۰۲ است .

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار