بازدید فرمانده ندسا از جزایر نازعات خلیج فارس در روز اول سال۱۴۰۲

سردار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه در روز اول سال جدید ۱۴۰۲ از جزایر نازعات خلیج فارس بازدید و عید نوروز را به دریادلان تبریک گفت.

دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه صبح دوشنبه در روز اول سال جدید ۱۴۰۲ از جزایر نازعات خلیج فارس و پایگاه‌های عملیاتی بازدید و ضمن ابلاغ سلام گرم مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) به رزمندگان، عید نوروز را به دریادلان مستقر در این جزایر و خانواده‌های آنان تبریک و تهنیت گفت و برای همه آنان آرزوی موفقیت و بهروزی کرد.

فرمانده نیروی دریایی سپاه با اشاره به شعار سال جدید که توسط امام جامعه اسلامی در هنگام شروع سال جدید ۱۴۰۲ ابلاغ فرمودند، گفت: شعار سال برای ما که از لسان مبارک، ولی امر صادر می‌شود در حکم فرمان ولایی است و انجام آن بر همه مردم مخصوصأ مسئولین مربوطه، واجب است و ما آن را بر جان و دل می‌گذاریم و آن را سرلوحه و چشم انداز همه فعالیت‌ها و برنامه‌ها قرار می‌دهیم و هر کس به هر اندازه وسعت مسؤلیت و وظیفه‌ای که دارد باید تلاش کند و این فرمان رهبری عزیزتر از جانمان را عملیاتی کند.

بازدید و سرکشی از جزایر نازعات خلیج فارس و پایگاه‌های عملیاتی در روز‌های آغازین سال جدید از برنامه‌های معین و مستمر سردار تنگسیری می‌باشد که هر ساله انجام می‌شود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار