راه اندازی موکب شهدای مدافع حرم برای خدمت به مسافران نوروزی در خیرآباد اراک

معاون هماهنگ کننده سپاه روح الله استان مرکزی از راه اندازی موکب شهدای مدافع حرم برای خدمت به مسافرین در خیرآباد اراک خبر داد.

سرهنگ پاسدار محمد گودرزی معاون هماهنگ کننده سپاه روح الله استان مرکزی با اشاره به راه اندازی موکب شهدای مدافع حرم در خیر آباد اراک اظهار داشت: در راستای ارائه خدمات به زائرین راهیان نور و مسافرین نوروزی و به همت سپاه محمد رسول الله (ص) تهران و سپاه روح الله استان مرکزی موکب شهدای مدافع حرم در کنار شهرک صنعتی خیرآباد اراک راه اندازی شد.

معاون هماهنگ کننده سپاه روح الله استان مرکزی افزود: این موکب که از ۲۰ اسفند ماه آغاز به کار کرده در ارائه خدمات به مسافرین فعال شده و در بخش‌های مختلف خدمت رسانی می‌کند.

وی ادامه داد: تهیه و توزیع روزانه هزار پرس غذای گرم شامل صبحانه، ناهار و شام، توزیع میان وعده، ارائه خدمات فرهنگی و ورزشی، برگزاری مسابقات فرهنگی و هنری برای کودکان و نوجوانان، ارائه مشاوره و پاسخ به سوالات شرعی، برگزاری نماز جماعت، اسکان و فعالیت‌های در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت از جمله خدمات ارائه شده در موکب شهدای مدافع حرم است.

گودرزی اضافه کرد: ارائه خدمات به زائرین راهیان نور و مسافرین نوروز توسط خادمین سپاه در موکب شهدای مدافع حرم تا سوم فروردین ادامه خواهد داشت و این موکب با ارائه خدمات و برنامه‌های فرهنگی، ورزشی، تفریحی و رفاهی از مسافرین استقبال می‌کند.

وی با بیان اینکه سپاه پاسداران خادم مردم است و به نوکری و خدمت به مردم افتخار می‌کند، گفت: اولویت سپاه خدمت به مردم است و در بخش‌های مختلف در مسیر خدمت رسانی به مردم شتابنده حرکت می‌کند.

معاون هماهنگ کننده سپاه روح الله استان مرکزی خاطر نشان کرد: در مقاطع مختلف کشور سپاه و بسیج تمام قد در کنار مردم و همراه مردم است و امروز در راستای تسهیل مسافرت و تامین امنیت و رفاه مردم و زائرین راهیان نور سپاه خدمت رسانی می‌کند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.