پذیرش بیش از ۵ هزار مسافر در ستاد اسکان فرهنگیان استان همدان

پنج هزار و ۳۸۰ مسافر نوروزی در قالب چهار هزار و ۵۴۴ خانوار امروز سه شنبه در مراکز و پایگاه‌های ستاد اسکان فرهنگیان استان همدان پذیرش شدند.

معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع استان همدان گفت: بر اساس آمار ثبت شده در سامانه اسکان فرهنگیان استان تعداد میهمانان فرهنگی پذیرش شده، از اولین روز فعالیت ستاد‌های اسکان فرهنگیان تا پیش از ظهر امروز سه شنبه در استان همدان هفت هزار و ۹۰۵ نفرروز است.

به گفته رضا زارعی این تعداد مهمان فرهنگی در ۱۴۱ مدرسه و هزار و ۲۸۰ اتاق پایگاه‌های اسکان آموزش و پرورش استان همدان اسکان یافتند.

او با اشاره به اهمیت کیفیت بخشی به برنامه‌های اسکان گفت: استفاده از تمام ظرفیت‌ها برای ارائه خدمات مناسب و رضایت‌مندی مهمانان فرهنگی از اولویت‌های ستاد اسکان فرهنگیان استان همدان است.

زارعی گفت: ۲۰ پایگاه در تمامی مراکز آموزش و پرورش شهرستان‌ها و نواحی آموزش و پرورش استان همدان به عنوان ستاد اسکان مسافران ایجاد و فعال شده است.

معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع استان همدان گفت: ۶ خانه معلم و مراکز آموزشی و رفاهی استان نیز به صورت دایمی آماده پذیرش و اسکان فرهنگیان است.

زارعی گفت: ۱۴۲ اتاق ویژه، یک هزار و ۲۹ اتاق الف، ۵۰ اتاق ب و بقیه مکان‌ها شامل نمازخانه ها، اردوگاه‌ها و دیگر اماکن در این استان تجهیز شده است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.