ادامه طرح نظارت برجایگاه‌های سوخت منطقه زاهدان در ایام نوروز

مدیر پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زاهدان گفت: طرح نظارت بر عرضه سوخت در جایگاه‌های منطقه زاهدان که از ۱۵ اسفند ماه آغاز شده همچنان تا پایان تعطیلات نوروزی ادامه دارد.

قربانعلی مردانی گفت: تمهیدات لازم در زمینه تامین و توزیع و نظارت بر عرضه سوخت در منطقه زاهدان انجام شده و تیم‌های نظارتی منطقه درحال بازدید از جایگاه‌های سوخت هستند.

مردانی گفت: با اقدامات انجام شده وضعیت بسیار خوبی از نظر تامین و توزیع بنزین سفر‌های نوروزی داریم و هیچ کمبودی در این خصوص در منطقه وجود ندارد و هموطنان عزیز می‌توانند سوخت مورد نیاز خود را از جایگاه‌های منطقه تامین نمایند و از جاذبه‌های گردشگری استان پهناور سیستان و بلوچستان دیدن نمایند.

وی با اشاره به طرح کدینگ کارت‌های سوخت در منطقه اظهار کرد: باتوجه به طرح استانی کدینگ کارت سوخت در منطقه، کارت سوخت اضطراری در اختیار جایگاه‌ها قرارداده شده و مسافرین عزیز می‌توانند با کارت بنزین جایگاه، سوخت مورد نیاز خود را دریافت نمایند.

مدیر منطقه زاهدان افزود: اطلاع رسانی در خصوص جایگاه‌های دارای کارت سوخت از طریق نصب بنر در ورودی شهر و جایگاه‌های بین راهی زاهدان انجام شده و همچنین تراکت‌هایی نیز جهت اطلاع رسانی بیشتر تهییه شده و دراختیار ستاد استقبال مسافرین در محل پلیس راه زاهدان قرار داده شده است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار