کتابت قرآن کریم توسط کودکان و نوجوانان همدانی

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان همدان از کتابت قرآن توسط کودکان و نوجوانان همدانی در ایام نوروز و ماه رمضان خبر داد.

معصومه ابراهیمی هژیر با بیان اینکه کانون برای بهار و ماه رمضان برنامه‌های ویژه‌ای دارد، گفت: در برنامه «بهشتیان کوچک» که با هشتک «#بهار_در_بهار» اجرا می‌شود، کودکان و نوجوانان از اذان ظهر در کتابخانه‌های کانون پرورش فکری تا اذان مغرب اعتکاف می‌کنند.

او با اشاره به اجرای برنامه‌های اعتکاف نیم روزی گفت: جمع‌خوانی قرآن، برپایی نماز جماعت، نشست‌های دینی، قصه‌گویی مذهبی و نمایش فیلم و افطاری از جمله برنامه‌های اعتکاف است.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان همدان گفت: همزمان با نمایشگاه قرآنی که اداره فرهنگ و ارشاد در دهه سوم ماه مبارک رمضان برگزار خواهد کرد، کودکان و نوجوانان در غرفه کانون پرورش فکری به کتابت جزء ۳۰ قرآن می‌پردازند و در پایان، این مجموعه کتابت رونمایی می‌شود.

ابراهیمی گفت: از دیگر برنامه‌های بهار در بهار کانون پرورش فکری مسابقه عکاسی از عیددیدنی‌ها، حضور در مزار شهدا، دیدار با خانواده‌های شهدا و رسم و رسوم شهر در عید نوروز و ماه مبارک رمضان است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.