تشدید اقدامات پیشگیرانه و مقابله‌ای با سرقت در نوروز/حضور مستمر پلیس در مناطق جرم‌خیز

رئیس پلیس آگاهی فراجا از تشدید اقدامات پیشگیرانه و مقابله‌ای با سرقت در ایام تعطیلات نوروزی خبر داد و گفت: در این ایام ماموران پلیس در آماده‌باش صد درصدی هستند.

سردار محمد قنبری ضمن اشاره به تشدید اقدامات پیشگیرانه و مقابله‌ای با سرقت در نوروز اظهار داشت: به منظور برقراری نظم و امنیت شهرها و مسافران نوروزی و چلوگیری از بروز هرگونه جرم به ویژه سرقت در این ایام ماموران این پلیس در آماده‌باش صد درصدی هستند.

وی با اشاره به تقویت و حضور فعال گشت‌های خودرویی و پیاده در مقابل اماکن تجاری، طلافروشی‌ها، صرافی‌ها، بانک‌ها و مناطق آلوده و جرم‌خیز افزود: با توجه به شلوغی مراکز تجاری و نیز بانک‌ها و به ویژه شهرهای با آمار مسافر ان بالا، همچنین سوء استفاده سارقان برای سرقت حضور مستمر ماموران پلیس آگاهی جهت ناامن کردن محیط برای مجرمان از دیگر اقدامات ما در ایام پیش‌رو است.

رئیس پلیس آگاهی فراجا با اشاره به نقش و اهمیت تجهیز منازل، پارکینگ‌ها و راهروهای ورودی به دوربین‌های مداربسته و سیستم‌های هشداردهنده در پیشگیری از سرقت گفت: با توجه به حجم بالای مسافرت‌ها و خالی شدن منازل از سکنه تعداد زیادی از این منازل ممکن است مورد سرقت قرار گیرند به همین دلیل ماموران پلیس به پوشش محلات برای جلوگیری از سرقت به کارگیری شده‌اند.

وی با اشاره به اینکه طرح‌های عملیاتی مختلفی همچون مبارزه با سرقت احشام، اصناف و منزل در طول سال گذشته اجرا شد، تصریح کرد: پلیس با سارقان و مخلان نظم و امنیت با قاطعیت برخورد می‌کند و اجرای طرح‌های مبارزه با سرقت در سال جدید همچون سال‌های قبل مستمر ادامه خواهد داشت.

سردار قنبری با بیان اینکه پلیس به دغدغه مردم برای مبارزه با رسیدگی می‌کند، تاکید کرد: پلیس آگاهی همچون سال های گذشته با تمام توان برای برقراری امنیت همت خود را به کار بسته تا مردم با آرامش هر چه بیشتر سال خود را آغاز کنند.

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم با توجه به حضور قاطعانه و مقتدرانه پلیس در مقابله با سرقت شاهد کاهش چشمگیر سرقت در تعطیلات نوروز باشیم که در واقع مبارزه با این جرم از اولویت‌های مهم نیروی انتظامی است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار