اسکناس صدتومانی شیرین‌ترین عیدی کودکی‌ام بود

بازیگر مجموعه‌های خنده بازار و کلبه عموپورنگ گفت: در دوران کودکی من کسانی که پولدار بودند، اسکناس صدتومانی و بقیه ۲۰ تومانی و ۵۰ تومانی عیدی می‌دادند.

این روز‌ها مجموعه طنز «جورچین» را از شبکه نسیم در حال پخش دارد. او با مرور خاطراتش از عید نوروز اظهار داشت: امسال هم مثل سال‌های گذشته سر کار هستم. ممکن است پروژه جورچین چهار، پنج روز به بازیگران استراحت بدهد.

اسکناس صدتومانی شیرین‌ترین عیدی کودکی‌ام بود

برای سریال افسانه هزار پایان در ایام عید کار می‌کردم که البته دو سه روز تعطیلی دادند. با گروه عموپورنگ چندین سال در ایام عید برنامه زنده داشتیم. پارسال لحظه سال تحویل در شبکه دو بودم و از آنجا برای خانواده‌ام دست تکان می‌دادم. از خانواده دور بودن برایم سخت است. اما خانواده با این موضوع کنار آمده‌اند. من همیشه به آن‌ها می‌گویم اگر سر کار نروم از کجا پول دربیاوریم؟

وی با بیان این که با آمدن عید خاطرات بچگی برایم زنده می‌شود، افزود: بچه که بودیم منتظر عید بودیم که لباس نو بپوشیم و عیدی بگیریم. دلمان برای عید می‌تپید. این حس هنوز هم وجود دارد. با آمدن عید اگر سر کار نباشم حتما همراه خانواده سفر می‌روم. شمال و بندرعباس و تبریز را برای سفر دوست دارم. لحظه سال تحویل به بچه‌های خودم اسکناس می‌دهم. پول از هر هدیه‌ای بهتر است. چون وقتی پول داشته باشند هر چیزی خودشان بخواهند می‌توانند بخرند.

این بازیگر در پاسخ به این سوال که مردم شما را بیشتر با چه نقشی می‌شناسند بیان کرد: در کنار نقش‌هایی مثل بابای عموپورنگ و پهلوان پنبه، نقش عموقناد من در خنده بازار خیلی ماندگار شد. بعد از آن مجید قناد من را به برنامه اصلی اش دعوت کرد و به جای خودش اجرا کردم. در آن برنامه با هم مصاحبه داشتیم.

شفیعی در طنز خنده بازار در نقش سروین (علی پروین)، رمبو، پیغام جاسم خانی (پیمان قاسم خانی)، پینوکیو، اصیل صدفیان (رسول نجفیان)، افندی (مصطفی دنیزلی)، (مجید قناد)، سعید جمالی (مجید جلالی)، فتاح زاده (علی فتح‌الله‌زاده)، فدایی (محمد فنایی)، کوروس مصمم (سیروس مقدم)، عمو پررنگ (عمو پورنگ)، دکتر نفری (دکتر نظری)، هامانیاهو (بنیامین نتانیاهو) بازی کرده‌است.

ابراهیم شفیعی صداپیشه پاتریک در انیمیشن باب اسفنجی شلوار مکعبی است.

او در کتابخانه عمو پورنگ نقش پهلوان پنبه و در محله گل و بلبل نقش ایاز (پدر عمو پورنگ) را بازی کرد.

منبع: ایرنا

برچسب ها: اسکناس ، عیدی
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار