۱۱ مجتمع خدماتی- رفاهی بین راهی در البرز فعال است

استاندار البرز گفت: بازدیدهای متعددی برای ارتقای سطح خدمات‌رسانی از ۱۱ مجتمع خدماتی- رفاهی فعال بین راهی استان انجام می‌شود.

مجتبی عبداللهی به آمادگی مجتمع‌های خدماتی- رفاهی بین راهی البرز برای پذیرایی از مسافران اشاره کرد و گفت: در حال حاضر ۱۱ مجتمع خدماتی- رفاهی بین راهی در استان فعالیت دارند که برای ارتقای سطح خدمات‌رسانی به کاربران جاده‌ای در ایام نوروز نظارت ویژه‌ای در قالب بازدیدهای متعدد بر عملکرد مجتمع‌ها انجام می‌شود.

او به اجرای طرح ویژه راهداری نوروزی که از ۲۵ اسفندماه آغاز شده است و تا ۱۵ فروردین‌ماه سال ۱۴۰۲ ادامه خواهد داشت اشاره کرد و اظهار داشت: این طرح همزمان با سراسر کشور در البرز نیز در حال اجراست.

استاندار البرز گفت: در ایام تعطیلات نوروزی و با هدف خدمت‌رسانی هرچه بیشتر به مردم، بخش راهداری و حمل ونقل جاده‌ای البرز همانند سایر بخش‌های خدمت‌رسان در میدان حضور دارد تا این طرح به بهترین شکل ممکن در استان اجرا شود.

او با بیان اين که البرز شاهراه مواصلاتی ۱۴ استان کشور است و این جایگاه حجم تردد در محورهای مواصلاتی استان را به ویژه در ایام نوروز بیشتر می‌کند، افزود: در طول اجرای طرح ۴۰ اکیپ ثابت و سیار به‌صورت ۲۴ ساعته در قالب ۱۸۰ نیرو به همراه ۱۴۵ دستگاه ماشین‌آلات برای خدمت‌رسانی به مردم آماده هستند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار