فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش:

باور ۳۷۳ با یک کار علمی شبانه‌روزی ساخته شد

سرتیپ صباحی‌فرد گفت: ما توانستیم طی یک کار فوق‌العاده در مدت زمان ۱۶ ماه، بُرد ۱۵۰ کیلومتری سامانه باور ۳۷۳ را به بیش از ۳۰۰ کیلومتر ارتقاء دهیم.

امیر سرتیپ علیرضا صباحی‌فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش درباره سامانه پدافندی باور ۳۷۳، گفت: این سامانه یک سامانه تولید داخل و کاملاً بومی است که با همکاری وزارت دفاع و نیروی پدافند هوایی ارتش طراحی و ساخته شده است.

وی افزود: سامانه باور ۳۷۳ طی یک کار علمی و شبانه‌روزی طراحی و ساخته شد و دو سال قبل بود که شلیک‌های تا برد ۱۵۰ کیلومتر را انجام دادیم.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش با اشاره به ضرورت ارتقای برد سامانه باور ۳۷۳، تأکید کرد: پس از شلیک‌های موفق تا برد ۱۵۰ کیلومتر، جلسات متعددی برگزار کردیم و تصمیم گرفته شد که با توجه به گسترش تهدیدات برد این سامانه را به دو برابر افزایش پیدا کند.

وی ادامه داد: ما توانستیم طی یک کار فوق‌العاده در مدت زمان ۱۶ ماه، بُرد ۱۵۰ کیلومتری سامانه باور ۳۷۳ را به بیش از ۳۰۰ کیلومتر ارتقاء دهیم.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۲:۴۷ ۰۲ فروردين ۱۴۰۲
هر جا تلاش کردیم موفق بودیم
اقتصاد هم با تلاش درست میشود شک نکنید
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۷:۰۹ ۰۳ فروردين ۱۴۰۲
کاش یه تلاش ۱۶ ماهه دیگه ای هم بود که جون مردمو از دست خودروهای بی کیفیت و قدیمی نجات میداد.ولله خستمون کردن این دو خودروساز ظالم
آخرین اخبار