بازدید هشت هزار نفر از بارگاه حضرت بی بی حکیمه (س) در گچساران

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه گچساران گفت:از روز بیست و هشتم اسفند سال ۱۴۰۱ تاکنون هشت هزار نفر از بارگاه بی بی حکیمه (س) خواهر امام رضا (ع) بازدید کردند.

اله کس نجیبی فرد رئیس اداره اوقاف و امور خیریه گچساران با اشاره به بازدید هشت هزار نفر از بارگاه حضرت بی بی حکیمه (س) در گچساران می گوید:این زائران از کهگیلویه و بویراحمد،استان های سراسر ایران و کشور عراق برای زیارت بارگاه بی بی حکیمه (س) به گچساران آمدند.

او گفت: همزمان با تحویل سال نو چهار هزار نفر در حرم حضرت بی بی حکیمه (س) حضور داشتند.

نجیبی فرد تاکید کرد: در زمان حاضر ۶۰ نیروی خدماتی در قالب ستادهای نوروزی در حرم بی بی حکیمه (س) در حال خدمات رسانی به زائران هستند.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه گچساران گفت: این نیروها در قالب تیم های بهداشتی، پزشکی، فرهنگی و سایر خدمات به زائران پذیرایی می کنند.

نجیبی فرد تاکید کرد: رواق های طبقه دوم،یک اردوگاه گردشگری و چند خانه مسافر در روستای بی بی حکیمه از جمله زیرساخت های اسکان زائران در حرم بی بی حکیمه (س) است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه گچساران عنوان کرد: تلاش برای پذیرایی مطلوب از زائران با همکاری دستگاه های اجرایی این شهرستان از نیمه دوم اسفند ماه آغاز شده تا زیرساخت هایی مانند اسکان، روشنایی،آب آشامیدنی و سایر امکانات فراهم شود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.