سلفی گرفتن یک نوجوان، حادثه آفرید

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول از مصدوم شدن یک نوجوان ۱۸ ساله در هنگام سلفی گرفتن بر روی پل باستانی دزفول خبر داد.

روح الله بهشتی فرد گفت: ۱۴۰۲ طی تماس با سامانه ۱۲۵ گزارش سقوط یک نوجوان از روی حفاظ پل باستانی دزفول، اطلاع رسانی شد.

او می‌گوید: ستاد فرماندهی عملیات سریعا اکیپ امداد و نجات دو ایستگاه عملیاتی ۱ و ۳ را به محل گزارش شده واقع در ظلع شرقی پل باستانی اعزام و بلافاصله اقدام به نجات جان حادثه دیده نمودند.

بهشتی فرد گفت: در این حادثه که به علت بی احتیاطی هنگام سلفی گرفتن با موبایل اتفاق افتاد، جوانی ۱۸ ساله از روی حفاظ پل باستانی در ارتفاع پنج متری بر روی پایه پل، سقوط کرد و از ناحیه پای راست دچار شکستی شد، که با حضور آتش نشانان باقر مهرنما معاونت عملیات، مصطفی زمانی راد مسئول حراست سازمان، علیرضا جرک، محمد بی باک، مهدی پورمکتبی، میثم سجادی، رضا عبدالهی صدیق، رضا خاجوی و اقبال بیگ زاده با استفاده از ابزار خودروی امداد ونجات و وسایل کوهنوردی پس از فرود و بسکت کردن، مصدوم را به بالا انتقال داده و توسط نیرو‌های اورژانس حاضر در محل پس از اقدامات بالینی و آتل گیری پای مصدوم، به بیمارستان منتقل گردید.

رئیس سازمان آتش نشانی دزفول از عموم شهروندان و میهمانان نوروزی خواست تا با رعایت اصول ایمنی خصوصا در ایام نوروز از وقوع حوادث جلوگیری کنند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار