جدال ایتالیا و انگلیس تحت تدابیر امنیتی ویژه

دیدار دوستانه دو تیم ایتالیا و انگلیس تحت تدابیر امنیتی ویژه ای برگزار خواهد شد.

بعد از جام جهانی، فوتبال به شکل کامل درگیر رقابت‌های باشگاهی شده بود، اما حالا دوباره وقت تقابل تیم‌های ملی رسیده است. فیفادی ماه مارس که در یکی از جذاب‌ترین بازی‌های آن دو تیم ایتالیا و انگلیس به مصاف یکدیگر خواهند رفت؛ تکرار فینال جذاب یورو ۲۰۲۰ که در آن مسابقه آتزوری موفق شد در ومبلی انگلیس را شکست دهد و جام قهرمانی را بالای سر ببرد.

تقابل بین دو تیم ایتالیا و انگلیس در چارچوب رقابت‌های انتخابی یورو ۲۰۲۴ است و قطعا از حساسیت ویژه‌ای برخوردار خواهد بود؛ قطعاً این بار نیز همین جو وجود خواهد داشت به خصوص اینکه بازی دو تیم قرار است در شهر ناپل و در ورزشگاه دیه‌گو آرماندو مارادونا برگزار شود.

بر اساس گزارش‌های منتشر شده طی ساعات آینده ۲۴۰۰ هوادار انگلیسی برای تماشای بازی تیم ملی کشورشان مقابل ایتالیا به ناپل سفر خواهند کرد. روزهاست که ستاد فرماندهی پلیس ایتالیا با همکاران انگلیسی خود برای پیشگیری از درگیری‌های احتمالی تلاش می‌کنند.


کلودیو پالومبا، بخشدار منطقه گفت: "تبادل اطلاعات مفصلی بین ما و انگلیسی‌ها صورت گرفته است. ما برنامه‌ای برای تضمین امنیت آماده کرده ایم. تیم ملی برای اولین بار از سال ۲۰۱۳ به ناپل بازخواهد گشت و البته ما مشتاقانه منتظریم بتوانم یک روز ورزشی خوب داشته باشم. "

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار