در عید؛

اسباب کشی منزل ممنوع

رییس پلیس آگاهی آذربایجان‌غربی گفت: اسباب کشی و جابجایی وسایل و حمل اثاثیه منزل در تعطیلات نوروزی، ممنوع است.

رییس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی آذربایجان‌غربی در گفتگو با خبرنگاران گفت: اسباب کشی و جابجایی وسایل و حمل اثاثیه منزل در ایام تعطیلات نوروزی، ممنوع است و در صورت لزوم باید با هماهنگی و اخذ مجوز از کلانتری با پاسگاه محل صورت گیرد.

سرهنگ صادق شکری اظهار کرد: به منظور کاهش جرایم در ایام پایانی سال و تعطیلات نوروزی به خصوص سرقت و ایجاد فضایی امن و آرام برای شهروندانی که قصد مسافرت دارند، برنامه‌های کنترلی پلیس تشدید می‌شود.

وی افزود: هرگونه جابجایی اسباب و اثاثیه منزل و لوازم خانگی تا ۱۷ فروردین سال جاری باید با تاییدیه کلانتری و پاسگاه محل باشد و افرادی که قصد اسباب کشی و انتقال وسایل منزل را دارند باید مجوز لازم را از کلانتری‌ها و پاسگاه‌های محل دریافت کنند در غیر این صورت پلیس از این اقدام آنان جلوگیری خواهد کرد.

ریبس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی بر رعایت هشدار‌ها و توصیه‌های پلیس و نکات ایمنی و حفاظتی از سوی عموم مردم تاکیدکرد و گفت: بسیاری از سرقت‌ها به دلیل سهل انگاری مالباختگان به این مسایل اتفاق می‌افتد.

سرهنگ شکری تاکید کرد: پلیس در راستای حفظ نظم و امنیت مردم در ایام نوروز تمام تلاش خود را به کار می‌گیرد تا عموم مردم بتوانند با آرامش و اطمینان خاطر بیشتری ایام تعطیلات را سپری کنند.

وی با اشاره به اینکه ایام نوروز فرصت خوبی برای سارقان ایجاد می‌کند از مردم خواست تا در صورتی که قصد اسباب کشی دارند حتماً با کلانتری محل هماهنگ شوند و با رعایت نکات ایمنی مانند استفاده از تجهیزات و قفل‌های ایمنی، صورت برداری از لوازم منزل و رعایت مسایل ایمنی دیگر، زمینه وقوع سرقت را کاهش دهند.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی با اشاره به اینکه در سال گذشته ۲۳۱ باند سرقت‌ با تلاش شبانه روزی پلیس در استان منهدم شده اند گفت: ۸۷ درصد از سرقت‌های مهم در استان کشف شده است.

سرهنگ شکری با تاکید بر اینکه مبارزه با سرقت و جرائم، مطالبات و انتظارات به حق مردم از پلیس است، تصریح کرد: مبارزه با سرقت و پیشگیری از وقوع جرائم، اصلی‌ترین اولویت‌های انتظامی استان است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.