معاون عمرانی استاندار ایلام خبر داد

افزایش علائم هشدار دهنده در محور‌های مواصلاتی ایلام

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ایلام بر لزوم افزایش تعداد تابلو‌ها و علائم هشدار دهنده در تمامی محور‌های مواصلاتی به ویژه نقاط پرخطر و حادثه ساز برای کاهش سرعت وسایل نقلیه خبر داد

 سعید هژبری معاون عمرانی استاندار ایلام پس از بازدید از محور مواصلاتی ماربره - جندالله و همچنین بازدید از تونل‌های شماره ۱و ۲ اربعین سپس از محور ایلام- سرابله و شباب - تنگ قیر بازدید کرد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ایلام در این بازدید با تاکید بر افزایش تعداد تابلو‌ها و علائم هشدار دهنده در تمامی محور‌های مواصلاتی به ویژه نقاط پرخطر و حادثه ساز برای کاهش سرعت وسایل نقلیه، گفت: آرام سازی، آشکار سازی و ایجاد سرعت گیر‌های استاندارد باید در دستور کار قرار گیرد.

وی با بیان اینکه فاصله تیم‌های مستقر (نیرو‌های پلیس راه، راهداری، اورژانس، هلال احمر) در محور‌های مواصلاتی در ایام نوروز باید در مقایسه با سال گذشته کمتر باشد، افزود: این فاصله باید به عنوان یک دستورالعمل تا پایان ایام نوروز مد نظر قرار گرفته و بر رعایت آن نظارت می‌شود.

وی بیان کرد: در محور تنگ قیر یک اکیپ ثابت پلیس راه مستقر می‌شود و پایش مسیر تونل‌ها و مسیر تنگ قیر تا حمیل بصورت مستمر در دستور کار قرار گیرد.

وی اظهار کرد: برای کاهش حوادث و تلفات جاده‌ای در ایام نوروز همه باید جهادگونه تلاش کنیم و در این راستا همه مدیران دستگاه‌های مرتبط باید پای کار بیایند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.