امیر قاسمی مطرح کرد؛

معرفی ناشناخته‌های تهران به مسافران و گردشگران

رئیس ستاد گردشگری تهران گفت: هدف ما معرفی ناشناخته‌های تهران است که در بسته گردشگری تهران به این مهم توجه شده است.

امیر قاسمی با بیان اینکه ایستگاه‌های اطلاع‌رسانی و استقبال از مسافران نوروزی با شعار تهران دوست داشتنی و در قالب ویژه برنامه‌های نوروزی تحت عنوان «بهار ایران» برپا می‌شود، گفت: براساس برنامه ریزی انجام شده در ۷۹ نقطه تهران ایستگاه‌های اطلاع رسانی و در ۱۱ نقطه مبادی ورودی تهران، ایستگاه‌های استقبال از مسافران برپا می‌شود.

وی با بیان اینکه ۱۴۰ هزار پک تهرانگردی تاکنون آماده شده است تا با قیمت تنها ده هزار تومان به مسافران و گردشگران فروخته شود، گفت: ارزش این پک‌ها ۳۰۰ هزار تومان است که تنها به قیمت ۱۰ هزار تومان به فروش می‌رسد و به کودکانی که به همراه والدین خود برای خرید این پک‌ها مراجعه کنند نیز یک کتاب هدیه داده می‌شود.

به گفته قاسمی، در داخل بسته‌های گردشگری، نقشه به روز تهران و مکان‌های دیدنی آن و همچنین تصاویر و معرفی جاذبه‌های گردشگری شهرداری تهران و پایتخت وجود دارد.

رئیس ستاد گردشگری شهرداری تهران افزود: هدف ما معرفی ناشناخته‌های تهران است که در این بسته به این مهم توجه شده است. همچنین تخفیف ۳۰ تا ۷۰ درصدی برخی مجموعه‌های فرهنگی و هنری نیز در داخل این بسته‌ها وجود دارد و این در حالی است که علاوه بر لیست مراکز دارای تخفیف، ۱۵ بُن دو نفره برای بازدید از مراکز مختلف همچون توچال، برج آزادی و... در داخل بسته‌ها گنجانده شده و به همین دلیل نیز ارزش ریالی بسته گردشگری، حدود ۳۰۰ هزار تومان است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار