نیروی های امدادی استان قم تاپایان تعطیلات در آماده باش کامل هستند

مدیر کل مدیریت بحران استانداری قم از آماده باش کامل نیروهای امدادی استان قم در راستای ارائه خدمات به مسافران نوروزی خبر داد.

محسن اروجی گفت: قبل از ایام نیمه شعبان سال گذشته کارگروه امداد و درمان استان قم فعالیت خود را آغاز کرده و در ایام نوروز امسال نیز در تمامی مناطقی که اسکان مسافران و زائران وجود داشته، نیروهای امداد و درمان مستقر شدند.

مدیر کل مدیریت بحران استانداری قم بیان کرد: قبل از آغاز تعطیلات نوروزی بازدیدهای مختلفی در راستای تأیید و تأمین ایمنی محل اسکان مسافران نوروزی در استان قم صورت گرفته است.

اروجی عنوان کرد: نیروهای امدادی از جمله آتش نشانی، هلال احمر و اورژانس در محورهای مختلف استان قم به خصوص در اطراف حرم مطهر حضرت معصومه (س) و مسجد مقدس جمکران حضور دارند تا در صورت بروز حوادث اقدامات لازم را انجام دهند.

مدیر کل مدیریت بحران استانداری قم  بیان کرد: به دلیل برودت هوا و همچنین بارش باران در روزهای گذشته، اسکان در سالن‌های ورزشی و همچنین باشگاه‌های استان قم نیز راه اندازی شده که ایمنی این اماکن نیز مورد بررسی قرار گرفته است.

او  افزود: همه نیروهای امدادی قم تا پایان تعطیلات نوروزی در استان به صورت آماده باش کامل قرار دارند و این آمادگی وجود دارد که نیروهای امدادی برای کمک به استان‌های دیگر نیز اعزام شوند.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری قم عنوان کرد: در مناطق بالادست استان به خصوص در ارتفاعات شاهد بارش برف و همچنین برودت هوا هستیم که کشاورزان می‌بایست در راستای کاهش خسارت به زمین‌های کشاورزی اقدامات لازم را انجام دهند.

مدیر کل مدیریت بحران استانداری قم با بیان اینکه برخی از محورهای استان قم به دلیل بارش باران لغزنده است افزود: هموطنان و شهروندان قمی می‌بایست در این شرایط جوی، سرعت مطمئنه و همچنین مقررات راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند و برای کاهش بروز حوادث احتمالی همکاری لازم را با نیروهای انتظامی داشته باشند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار