سردار رحیمی:

در حوزه مقابله با مشکلات اقتصادی حجت بر همگان تمام شده است

رئیس پلیس امنیت اقتصادی فراجا در قرارگاه نوروزی امین گفت: امروز در حوزه مقابله با معضلات و مشکلات اقتصادی حجت بر همگان تمام شده است و هیچ بهانه‌ای برای کم‌کاری در این مصاف پذیرفتنی نیست.

سردار حسین رحیمی در جلسه قرارگاه نوروزی امین پلیس امنیت اقتصادی فراجا با اشاره به اینکه بیانات مقام معظم رهبری امام خامنه‌ای عزیز "مدظله‌العالی" همواره برای همه مسئولان نقشه راه و مسیر است و بهترین گزینه و راهکار برون‌رفت از این مشکلات اجرای دقیق این رهبردهاست، اظهار داشت: همواره در سال‌های مختلف مقام معظم رهبری با نگاه نافذ و عمیق و جهان شمول خود مهمترین مسائل و دغدغه مردم و کشور را عنوان می‌کنند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی فراجا با تاکید بر اینکه امروز در حوزه مقابله با معضلات و مشکلات اقتصادی حجت بر همگان تمام شده است و هیچ عذر و بهانه‌ای برای کم کاری و اهمال در این مصاف پذیرفتنی نیست، عنوان کرد: تأکیدات چند ساله مقام عظمای ولایت بر موضوع اقتصادی موید این مهم است که در این عرصه مشکلات و خلاء‌هایی وجود دارد که همه مسئولان باید سهم و مسئولیت خود را به درستی ایفا کنند.

سردار رحیمی با اشاره به شعار سال ۱۴۰۲ با عنوان "مهار تورم و رشد تولید" از سوی مقام معظم رهبری امام خامنه‌ای عزیز "مدظله العالی" تصریح کرد: از خداوند متعال توفیقات روز افزون مقام معظم رهبری را خواهانیم که با درایت و هوشمندی خود مهمترین دغدغه‌های کشور را به خوبی عنوان می‌کنند و بر ما لازم است که مسئولانه به این مهم جامعه عمل بپوشانیم.

وی افزود: پلیس همچون گذشته با ایثار و مجاهدت‌های خود تلاش خواهد کرد که پیشتاز خدمتگزاری به مردم گرانقدرمان باشد چرا که ملت بزرگ و همواره سرفراز ایران اسلامی شایسته بهترین‌ها هستند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار