ارائه خدمات فرهنگی سپاه الغدیر یزد به مسافران نوروزی

جانشین فرمانده سپاه الغدیر استان یزد گفت: سپاه الغدیر در ۱۷ نوروزگاه در سطح استان به مسافران نوروزی خدمات فرهنگی ارائه می‌دهد.

سرهنگ علی نوری‌زاده جانشین فرمانده سپاه الغدیر استان یزد گفت: با هماهنگی ستاد تسهیلات سفر‌های نوروزی، نوروزگاه‌هایی در سطح استان پیش‌بینی شد که در آن‌ها به مسافران نوروزی خدمات متعددی از جمله خدمات فرهنگی ارائه می‌شود.

او افزود: سپاه الغدیر نیز در ۱۷ نوروزگاه به مسافران نوروزی خدمات فرهنگی ارائه خواهد داد. این نوروزگاه‌ها در شهر یزد، در چهارراه شهدا، مسجد جامع، باغ دولت آباد و مسجد چهل محراب مستقر شده است.

جانشین سپاه الغدیر استان تصریح کرد: در چهارراه شهدا و مسجد چهل محراب غرفه‌های شهدا برقرار است و ضمن پذیرایی از مردم و مهمانان، برنامه‌های فرهنگی با محوریت عفاف و حجاب، شهدا، ماه رمضان و ... اجرا می‌شود.

نوری‌زاده ادامه داد: در شهر‌های میبد و اردکان در ورودی‌های شهر از هر دو سمت یزد و نایین نوروزگاه‌ها به همراه موکب‌های پذیرایی تحت عنوان موکب حاج قاسم سلیمانی مستقر شده‌اند.

او اظهار داشت: در مهریز نیز این نوروزگاه‌ها با محوریت فعالیت‌های سپاه الغدیر در کوه ریگ و غربالبیز و در بافق در مسجد حضرت ابوالفضل (ع) مستقر شده‌اند و ۶ نوروزگاه نیز در سایر شهرستان‌ها فعال شده‌اند.

نوری‌زاده یادآور شد: در برپایی این موکب‌ها، سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد، جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان یزد، سپاه الغدیر و سایر نهاد‌ها همکاری و مشارکت دارند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار