اسکان مسافران نوروزی در مدارس استان سمنان به ۲۲ هزار نفر روز رسید

معاون پشتیبانی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش استان سمنان گفت: آمار اسکان مهمانان نوروزی در مدارس و اماکن اقامتی وابسته به این اداره کل تا ظهر سوم فروردین از مرز ۲۲ هزار نفر روز گذشت.

محمدی روز پنجشنبه به رسانه ها ابراز داشت: تا سوم فروردین ماه، ٢٢ هزار و ۹۹۹ نفر در قالب پنج هزار و ۵۹۳ خانوار در نقاطی که آموزش‌ و پرورش استان سمنان پیش‌بینی کرده است اسکان داشته‌اند.

وی بیان کرد: در ایام نوروز ۱۴۰۲ در مراکز اقامتی آموزشی و رفاهی وابسته به آموزش و پرورش روزانه ظرفیت اسکان ۷۰۰۵ نفر مسافر وجود دارد.

وی افزود: مدرسه ها به چهار دسته تقسیم شدند که به ترتیب در نوع اول ۸۶۵ کلاس، نوع دوم ۴۲۴ کلاس، نوع سوم ۴۳ کلاس و ویژه ۸۳ کلاس است.

معاون پشتیبانی و توسعه منابع آموزش‌ و پرورش استان سمنان، گفت: ۴۱۰ نفر از همکاران ستادی در ۱۳ پایگاه و همچنین ۱۶۷ مدرسه در قالب هزار و ۴۱۱ کلاس درس در این راستا پیش‌بینی‌شده است.

وی بیان کرد: به منظور اسکان مسافران نوروزی در استان سمنان ۱۳ پایگاه فعال اسکان، ۱۶۶ مدرسه با یکهزار و ٣٨٧ کلاس مهیا شده و کلاس‌ها نیز مجهز به امکانات رفاهی مانند فرش، یخچال، و تلویزیون هستند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار