ترفند زوج جوان برای بیهوشی راننده و سرقت خودرو

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان ری از دستگیری زوج متهم که با ترفند بیهوشی خودرو را سرقت کرده بودند خبر داد.

سرهنگ حسینعلی ابن‌علی با اشاره به سرقت با استفاده از بیهوشی اظهار داشت: در پی گزارش یک فقره سرقت خودرو با شگرد بیهوشی راننده در محدوده امین‌آباد شهرری، پی گیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار عوامل عملیات کلانتری ۱۷۳ امین‌آباد قرار گرفت.

وی افزود: در بررسی اظهارات مالباخته که راننده یک دستگاه پژو پارس است مشخص شد که در محور امین‌آباد - شهرری در تردد بود که در حاشیه خیابان یک زوج با پوشش مسافر درخواست تاکسی دربستی می‌کنند که پس از سوار شدن یک نوشیدنی مسموم به راننده داده و راننده پس از نوشیدن حس خواب آلودگی و بیهوشی می‌کند که پس از ساعاتی از خواب بیدار می‌شود و متوجه می‌شود در کنار زمین‌های کشاورزی است و خودرو وی را به سرقت بردند.

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان ری تصریح کرد: تیم عملیات کلانتری امین‌آباد سریعاً تحقیقات خود را آغاز و با استفاده از سرنخ‌های بجا مانده مشخصات و هویت سارقان را شناسایی و در اختیار عوامل گشت قرار می‌دهند که در کمتر از ۱۲ ساعت خودرو مسروقه را با همان زوج متهم مشاهده می‌کنند و دستور توقف را صادر می‌کنند که راننده هیچ‌گونه توجهی نکرده و از صحنه متواری می‌شود و پس از طی مسافتی تعقیب و گریز خودرو متوقف و متهمان دستگیر می‌شوند.

ابن‌علی با اشاره به ادامه تحقیقات از متهمان برای کشف دیگر جرائم احتمالی به شهروندان توصیه کرد از گرفتن و نوشیدن انواع خوراکی‌ها از مسافر خودداری و در صورت نیاز به مواد خوراکی یا آشامیدنی از مکان‌های معتبر خریداری کنید.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
حمید
۱۲:۵۴ ۰۴ فروردين ۱۴۰۲
چند ساله که اعلام کردن نوشیدنی از کسی نگیرید. البته اگر نوشیدنی نمیگرفت با چاقو تهدید میشد و یا روانه بیمارستان میشد و یا سر از قبرستان در میآورد.
آخرین اخبار