فرمانده نیروی دریایی ارتش:

هیچ تهدیدی نیروی دریایی ارتش را از انجام مأموریت‌هایش بازنمی‌دارد

دریادار شهرام ایرانی گفت: هیچ تهدیدی ما را از مسیر و مأموریتی که داریم بازنداشته و نه تنها عقب نرفتیم، بلکه جلوتر نیز رفته‌ایم.

امیر دریادار شهرام ایرانی فرمانده نیروی دریایی ارتش در بازدید از جزیره خارگ، اظهار کرد: جزیره خارگ در ۸ سال دفاع مقدس نماد ایستادگی و مقاومت ایران اسلامی بود، خارگ جزیره مذاهب و الگو وحدت اسلامی در کشور به شمار می‌رود.

امیر ایرانی افزود: مأموریت مهم تأمین امنیت شاهراه اقتصادی جمهوری اسلامی ایران در دورترین نقطه دریا‌ها از زمان دفاع مقدس تا امروز بر عهده نیروی دریایی بوده و در آینده هم ادامه خواهد داشت و هیچ تهدیدی ما را از مسیر و مأموریتی که داریم بازنداشته و نه تنها عقب نرفتیم، بلکه جلوتر نیز رفته‌ایم.

فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: جزیره راهبردی خارگ برای نیروی دریای افتخارات زیادی داشته است و این پایگاه در جنگ با انجام عملیات‌های مختلفی از جمله عملیات مروارید و در هم شکستن نیروی دریایی دشمن در روز‌های نخست آغاز جنگ سرنوشت‌ساز عملکرد و خاطرات و تأثیرگذاری این پایگاه همواره در تاریخ این کشور به یادگار می‌ماند.

امیر دریادار ایرانی با اشاره به اسکورت ۱۰ هزار کشتی نفتکش و تجاری در دوران دفاع مقدس توسط نیروی دریایی، افزود: ۱۵۰ عملیات اسکورت در این دوران انجام شد و ۱۰ هزار کشتی مبادلات نفتی را انجام دادند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۹:۴۵ ۰۴ فروردين ۱۴۰۲
سلام ،

دو نکته داریم :

اول شناخت و تشخیص درست خطر ،
دوم برخورد تمام کننده با خطر ،

در مرحله اول خطر سطح بندی می شود ،
بعد به این سوال پاسخ داده می شود :
آیا این خطر برای مواضع ما تهدید به حساب می آید ؟

مرحله دوم ، از کار انداختن ماشین نظامی دشمن است
یا با اسارت یا با نابودی ،

پیمان اشراقی.
Iran (Islamic Republic of)
یوسف موسوی
۰۴:۵۱ ۰۵ فروردين ۱۴۰۲
زنده باد ارتش جمهوری اسلامی ایران سر بلند امیر ایرانی
آخرین اخبار