مدیران قمی خود را خادم مردم بدانند

معاون سیاسی و امنیتی استاندار قم گفت: رسانه دیدبان است و نگاه وسیع و عمیقی را نسبت به خدمات دستگاه‌های اجرایی و نهاد‌های مردمی برای زائران دارد که بایستی این خدمات به صورت هنرمندانه منعکس شود.

احمد حاجی زاده ظهر امروز با حضور در محل کمیته اطلاع‌رسانی بیان کرد: اصحاب رسانه و خبرنگاران سربازان عزیز نظام هستند؛ امروز رسانه در همه عرصه‌ها بسیار تأثیرگذار است.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار قم  بیان کرد: رسانه ما باید مدیریت شود و با استفاده از آن، همه را در قبال وظایفی که دارند پاسخگو کرد؛ امیدوارم ان شاءالله وضعیت استان روز به روز بهتر از گذشته شود.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار قم با تاکید بر اینکه نقش رسانه نقشی بی‌بدیل است، افزود: رسانه دیدبان است و نگاه وسیع و عمیقی را نسبت به خدمات دستگاه‌های اجرایی و نهاد‌های مردمی برای زائران دارد که بایستی این خدمات به صورت هنرمندانه منعکس شود.

حاجی زاده گفت: رسانه‌ها می‌توانند بازخورد خدمت‌رسانی و فعالیت‌های مدیران استانی را در راستای رفع موانع و مشکلات، به صورت منصفانه و صادقانه تحلیل کرده و منتشر کنند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار قم تصریح کرد: مردم به عشق زیارت حرم مطهر حضرت معصومه (س) و اقامه نماز و ذکر توسل در مسجد مقدس جمکران وارد قم می‌شوند و این مسئولیت مدیران و دستگاه‌های اجرایی استان را سنگین‌تر می‌کند؛ مدیران قمی خود را خادم مردم بدانند و باید بر اساس ظرفیتی که داریم، آنچه را که در شأن زائران است را فراهم کنیم.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار