کلینزمن در ۳ دقیقه اولین بردش را با باخت عوض کرد

در حالی که کره‌جنوبی در نیمه اول ۲-۰ کلمبیا را شکست داده بود، در سه دقیقه نتیجه را از دست داد.

کره‌جنوبی و کلمبیا در ورزشگاه شهر اولسان بازی دوستانه خود را در شرایطی برگزار کردند که به دلیل ترافیک و ازدحام خارج از استادیوم، بازی با ۲۱ دقیقه تاخیر آغاز شد. این بازی با حضور ۳۵۷۲۷ هوادار در ورزشگاه مملو از تماشاگر برگزار شد.

این اولین بازی یورگن کلینزمن بود و او تیمش را با سیستم ۴-۲-۳-۱ به زمین فرستاد. در دقیقه ۹ این بازی پرس شدید بازیکنان کره باعث شد تا کلمبیایی‌ها به اشتباه بیفتند. در حالی که دروازه‌بان این تیم برای پاس به دفاع تا گوشه محوطه جریمه پیش رفته بود، توپ زیر پای سون هیونگ مین افتاد و او با شوتزنی به دروازه خالی گل نخست تیمش را به ثمر رساند.

نکته جالب اینکه در دقیقه ۳۸ یک پنالتی به سود کره‌جنوبی اعلام شد، اما داور بعد از بازبینی تصمیم خود را تغییر داد و خطای بیرون محوطه گرفت.

بازی در حالی با همین نتیجه دنبال می‌شد که سون هیونگ مین در دقیقه ۴۵+۱ پشت ضربه ایستگاهی ایستاد و شوت خود را به گوشه دروازه کلمبیا فرستاد تا به شکلی استثنایی گل دوم خود و تیمش را هم به ثمر رساند.

نیمه اول با این نتیجه رویایی برای شاگردان کلینزمن به پایان رسید، اما ادامه بازی چندان برای او و شاگردانش خوش نبود. در آغاز نیمه دوم و در دقیقه ۴۶ پاس دیگه والویرس به خامس رودریگز رسید و او توانست گل اول کلمبیا را به ثمر برساند.

تنها سه دقیقه بعد خورخه کاراسکال گل دوم کلمبیا را هم به ثمر رساند تا بازی به شکلی عجیب برای کره‎‌جنوبی تغییر کند. او روی یک ارسال از سمت راست و با ضربه ساده از مقابل دروازه گل تساوی را وارد دروازه حریف کرد.

در نهایت بازی با همین نتیجه به پایان رسید تا کره بعد از یک نیمه درخشان برد ۲-۰ را مقابل یاران خامس رودریگز از دست داده باشد. این تیم در فیفادی بعدی به مصاف اروگوئه خواهد رفت.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار