سرپرست فرمانداری دیلم:

تمام ظرفیت‌ها برای خدمت رسانی مهمانان نوروزی در دیلم استفاده شود

سرپرست فرمانداری دیلم گفت: همه دستگاه‌های اجرایی ستاد خدمات تسهیلات سفرهای نوروزی تا پایان تعطیلات از تمام ظرفیت‌های خود برای اسکان و استقبال از مهمانان استفاده کنند.

محمد اسدی سرپرست فرمانداری دیلم بعد از ظهر جمعه در نشست ستاد تسهیلات خدمات سفر شهرستان دیلم ضمن تبریک سال نو و حلول ماه مبارک رمضان گفت: دستگاه‌های اجرایی در شهرستان با تمام قوا در جهت خدمت رسانی به گردشگران و مهمانان نوروزی گام بردارند و تا آخرین روز از تعطیلات نوروزی آنچه در توان دارند برای ماندگاری یک خاطره خوب و ماندنی در اذهان مهمانان نوروزی دریغ نکنند.

سرپرست فرمانداری دیلم تاکید کرد: در ماه رحمت و با برکت رمضان هستیم، سعی کنیم وظیفه امر به معروف و نهی از منکر را جدی بگیریم تا حرمت این ماه مبارک بخوبی نگه داشته شود.

اسدی ضمن تقدیر و تشکر از همه دستگاه‌های اجرایی خدمات سفر، به ویژه شهرداری و شورای شهر و ستاد اسکان مهمانان نوروزی که تاکنون در جهت، خدمت رسانی به مهمانان به خوبی به وظایف خود عمل کردند، گفت: هدف از این نشست‌ها و هماهنگی‌ها برطرف کردن نقاط ضعف و تعامل و هماهنگی بیشتر با دستگاه‌ها در جهت تعطیلات نیمه دوم سفره‌های نوروزی است.

وی خاطرنشان کرد: همه دستگاه‌های اجرایی در بحث امر به معروف و نهی از منکر و امر عفاف و حجاب سعی کنند توصیه‌های لازم را حد الامکان به کسانی که نسبت به این امر بی توجهی می‌کنند گوشزد کنند.

سرپرست فرمانداری دیلم در ادامه کم شدن مشکلات را نشان از تلاش کمیته‌های ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان دیلم دانست و تاکید کرد: با همین تعهد و تلاش باید در روزهای آینده تعطیلات نوروزی نسبت به انجام امور محوله اقدام شود.

احسان یزدان پناه مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر در این نشست ضمن قدردانی از مجموعه دستگاه‌های خدمات رسان و مدیریت مطلوب سرپرست فرمانداری و رئیس ستاد خدمات سفر شهرستان دیلم در هماهنگی دستگاه‌های خدمات سفر و واحدهای عملیاتی و ضرورت ادامه خدمات تا پایان طرح تعطیلات نوروزی و سفرهای نوروزی را در دیلم خواستار شد.

در ادامه نشست خدمات سفر مسئولین کمیته‌ها گزارش کاملی از مجموعه اقدامات انجام شده از آغاز سفرهای نوروزی تاکنون ارائه کردند و نقاط ضعف و قوت مورد بررسی قرار گرفت.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر به پاس تعامل و همکاری‌های سرپرست فرمانداری شهرستان دیلم با جمعیت هلال احمر با اهدا لوح تقدیر از زحمات و تلاش‌های وی تجلیل کرد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار