سخنگوی دولت در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان:

در بودجه امسال حمایت از بانوان و جوانان مورد توجه دولت بود

بهادری جهرمی درباره اولویت قرار گرفتن امید در کشور توضیحاتی را ارائه کرد.

در بیانات اخیر مقام معظم رهبری در مشهد شاهد این امر بودیم که ایشان بار دیگر بر تقویت امید و امید آفرینی در کشور تاکید کردند.موضوعی که باعث شد تا به سراغ یکی از دولتمردان رفته و درباره اقداماتی که در این زمینه انجام شده است از وی جویا شویم.

علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان در این باره به ما گفت: هدف ما به عنوان یک شهروند و بخشی از حاکمیت تقویت امید و خوش بینی به آینده در جهت این است که امور را هرچه بهتر رقم بزنیم و برنامه ریزی‌های بهتری برای آینده مردم خود نیز داشته باشیم. دولت  با مد نظر قرار دادن مسائل مهمی نظیر مسائل اقتصادی عموم مردم و سرمایه گذاری‌های مولد در جهت کاهش تورم قدم برمی‌دارد زیرا این امر می‌تواند مهم ترین مساله امید بخش در زندگی مردم باشد.

وی تشریح کرد: مردم زمانی که ببینند یک مشکلی از آنها حل می‌شود امید مضاعفی را در خود احساس می‌کنند و مساله دوم تمرکز بر جوامع مختلفی مانند نخبگان و جوامع هیات علمی مانند جوانان و نخبگان است تا خدمات مختلفی را بتوان به این عزیزان ارائه کرد.

بهادری جهرمی افزود: امسال در بودجه کشور پیشنهاد دولت این بود که تا یک درصد از منابع عمومی همه دستگاه ها صرف امور مختلف در جهت از حمایت بانوان شود و برای جوانان هم برنامه هایی در جهت امید آفرینی رقم بخورد. انشاالله که همه بتوانیم آینده هرچه بهتری را برای کشور خود رقم بزنیم.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۸
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
علیرضا
۱۴:۲۱ ۰۵ فروردين ۱۴۰۲
کمتر دروغ بگین قرار نیست اگه حرف نزنید ملت از شما ایراد میگیرن دقیقا دولت آقای رییسی ثابت کرده هر حرفی میزنه دقیقا نوید اینو میده که اون موضوع برعکسش اتفاق می افته مثلا اگه بگید ماشین گرون نمیشه یعنی حتما گرون داره میشه الان میگین در بودجه امسال حمایت از بانوان و جوانان مورد توجه دولت بود قطعا برعکسش اتفاق می افته پس حرف نزنید سنگین ترین.ایمان دارم مطالبم نشون داده نمیشه و تایید نمیکنید ولی حداقل حرف دلم رو زدم . ترو خدا قسمتون میدم به شهید این ماه حرفهای تکراری بدون عمل نزنید .
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۴:۳۰ ۰۵ فروردين ۱۴۰۲
با حقوق ۸ تومن بیشترین امیدو دادین دیگ زحمت نکشین
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۴:۳۵ ۰۵ فروردين ۱۴۰۲
با اینهمه گرانی واقعا امید آفرینی کردین خانه خودرو برای اکثریت دست نیافتنی شده
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۶:۳۰ ۰۵ فروردين ۱۴۰۲
دولت‌بی غیرت چه برنامه ایی‌برای.جمع کردن زنان هرزه بی حجاب‌داره
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۶:۵۵ ۰۵ فروردين ۱۴۰۲
واویلا
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۰:۳۹ ۰۵ فروردين ۱۴۰۲
کارنکنان و کارشکنان را برکنار کنید
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۲:۱۳ ۰۵ فروردين ۱۴۰۲
فقط شعاررررر ..
..........
کارنامه دولت شما سیاهتر از زغال.....
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۷:۵۳ ۰۷ فروردين ۱۴۰۲
حقوق معلمان حق التدریس که شش ماه است از مهر ۱۴۰۱ تا الان که ۷ فروردین هستش را پرداخت کنید از خدا بترسید در این ماه رمضان اینقدر ما را شرمنده زن و بچه نکنید .
آخرین اخبار