نماینده مردم اردکان در مجلس:

راه نجات کشور واگذاری کار به تعاونی‌ها و بخش خصوصی است

دشتی اردکانی گفت: راه نجات کشور واگذاری کار به بخش خصوصی، تعاونی‌ها و سهیم کردن مردم در اقتصاد کشور است.

محمدرضا دشتی اردکانی نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نامگذاری سال ۱۴۰۲ توسط مقام معظم رهبری افزود: مجلس و دولت تمام تلاش خود را به کار گرفتند تا در بودجه سال جدید ناهمترازی، که یکی از عوامل تورم است را نداشته باشیم و امیدواریم که در سال ۱۴۰۲ بتوانیم تورم را به حداقل برسانیم.

او با بیان اینکه تلاش مسئولان و نمایندگان باید بر این باشد که تولید را در کشور رشد دهند و در مهار تورم بکوشند، تصریح کرد: نباید تورم‌های انتزاعی را مردم تحمل نمایند، روسای سه قوه، کارگروه‌ها و مسئولان اقتصادی کشور تمام هم و غم‌شان باید در محقق کردن شعار امسال بگذارند و بحث مهار تورم را جدی بگیرند.

نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کاهش تورم در گرو رشد و تولید کالای با کیفیت است گفت: مقام معظم رهبری کاملا آسیب‌شناسی را درست فرمودند، همه باید از آن تبعیت نمایند، ایشان بار‌ها به اصل ۴۴ قانون اساسی تاکید کرده‌اند، در این اصل مردم را مجاب نموده که در اقتصاد کشور سهیم باشند.

دشتی اردکانی یادآور شد: تشکیل تعاونی در شهرستان‌ها یکی از مواردی است که پاسخگوی توسعه و عمران منطقه است که نباید آن را نادیده گرفت، متاسفانه مقامات عالی رتبه کشور هیچ کدام پاسخگوی مسائل و مشکلات شرکت تعاونی و توسعه عمران اردکان نبوده اند که باید تجدید نظری در این خصوص نمایند.

رهبر معظم انقلاب در سخنرانی‌شان در ابتدای سال جدید، سال ۱۴۰۲ را به نام سال کاهش تورم و رشد تولید نامگذاری کردند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.