تا چهارم فروردین ماه؛

۱۹ میلیون نفر اقامت گردشگر نوروزی در کشور ثبت شد

مدیرکل نظارت و ارزیابی خدمات گردشگری وزارت میراث‌فرهنگی از ثبت ۱۹ میلیون نفر اقامت گردشگر نوروزی در سطح کشور تا صبح چهارم فروردین خبرداد.

  یحیی نقی زاده محجوب بعد از ظهر شنبه در حاشیه بازدید از تأسیسات گردشگری استان اصفهان، در جمع خبرنگاران با اشاره به ثبت ۱۹ میلیون نفر اقامت گردشگر در کشور تا چهارم فروردین ماه، اظهار داشت: با توجه به لزوم ایجاد سفری ایمن و بانشاط برای گردشگران تاکنون توسط عوامل ستاد اجرایی خدمات سفر استان‌ها نزدیک به ۱۸ هزار مورد نظارت بر تأسیسات گردشگری کشور انجام‌شده که از این تعداد ۱۴۱ مورد تشویق و ۱۳۰۰ مورد اخطار و تذکر شامل حال تأسیسات گردشگری در سطح کشور شده است.

مدیرکل نظارت و ارزیابی خدمات گردشگری کشور ادامه داد: گردشگران در طی ایام سفر می‌توانند با تماس با سامانه ۰۹۶۲۹ تمامی مشکلات خود را با ما در میان گذارند.

نقی زاده اضافه کرد: بدیهی است تمامی این موارد در اسرع وقت رسیدگی می‌شود و همکارانمان در ستادهای اجرای خدمات سفر، شبانه‌روزی از طریق این سامانه پاسخگوی نیازهای گردشگران هستند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۹:۰۲ ۰۵ فروردين ۱۴۰۲
۵۰۰ هزار اقامت بوده
۱۸ میلیون و ۵۰۰ هزار نفر هم با چادرمسافرتی و پیک‌نیک و سیب زمینی پیاز و روغن و رب پشت ماشین تو صندوق عقب کنار پارک بدون آب و حمام و توالت اتراق کردن
واقعا چجور روتون میشه به این بگین مسافرت؟
آخرین اخبار