تأکید فرماندار ایرانشهر بر شفاف بودن پرداخت تسهیلات ازدواج به جوانان

معاون استاندار و سرپرست فرمانداری ایرانشهر گفت: پرداخت تسهیلات بانکی به جوانان بخصوص تسهیلات ازدواج در این شهرستان باید شفاف باشد.

مهرداد جهاندیده  در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان ایرانشهر افزود: برای ما به هیچ وجه پذیرفتنی نیست که جوانان ما در نوبت و صف باشند و معطل شوند.

جهاندیده گفت: وزارت ورزش و جوانان و اداره کل تابعه در استان، لازم است تا برنامه های متنوع و مناسبی را مدون و اجرایی کند و در این برنامه ریزی، شهرستان ایرانشهر می بایست ویژه دیده شود.

وی با بیان اینکه سمن ها وذتشکل های مردم نهاد نقش بسزایی در توسعه شهرستان به ویژه دررحوزه جوانان دارند، افزود: برای برگزاری جلسات شورای ساماندهی امور جوانان با تقویم زمانی مشخص و بطور مداوم برنامه ریزی می‌شود.

وی اظهار کرد: ایرانشهر دارای ظرفیت و پتانسیل های زیادی است که لازمه شکوفایی و توسعه آن، توجه و به کارگیری درست این ظرفیت ها توسط متخصصان و کارشناسان خبره است.

سرپرست فرمانداری ایرانشهر گفت: برنامه ریزی و هزینه برای جوانان منجر به زمینه سازی و سرمایه گذاری برای تقویت نسلی پویا و بالنده و توسعه پایدار خواهد شد.

جهاندیده تصریح کرد: «ازدواج» یکی از مهمترین اولویت های کشور ما محسوب می شود و با توجه به تاکیدات رهبر انقلاب، همه نهادها موظف به همراهی و همکاری و تسهیل شرایط برای جوانان هستند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار