توزیع موفق ۵۵۰ تن میوه شب عید در همدان

مدیر تعاون روستایی استان همدان گفت: از ۲۶اسفند تا کنون ۵۵۰ تن سیب و پرتقال در همدان توزیع شده است.

مسعود اکبری گفت: تمام تلاش ستاد تنظیم بازار استان همدان با مدیریت استاندار و معاونت امور اقتصادی استانداری همدان در توزیع میوه طرح تنظیم بازار به منظوررضایت مردم و جلوگیری از افزایش قیمت‌ها بود که نتایج طرح نشان داد مردم ضمن استقبال از میوه این طرح، شاهد ثبات قیمت‌ها در بازار بودند.

اوبا بیان اینکه توزیع میوه طرح تنظیم بازار از ۲۶اسفندماه آغاز شد و همچنان ادامه دارد، افزود: در این ایام حدود ۵۵۰ تن سیب و پرتقال توزیع شده که دارای کیفیتی مطلوب بود و بیشتر مصرف کنندگان از کیفیت میوه‌ها رضایت داشتند.

مدیر تعاون روستایی استان همدان تصریح کرد: میوه طرح تنظیم بازار از سوی اتحادیه تعاون روستایی استان همدان تامین شده و در اجرای این طرح هیچگونه یارانه دولتی صرف نشده همچنین ضایعات اجرای این طرح نزدیک به صفر بوده است.

اکبری افزود: نظارت بر اجرای طرح تنظیم بازار میوه یکی از نقاط قوت این طرح در سال جاری بوده است به طوریکه با همکاری دستگاه‌های اجرایی با بازرسی‌های مستمر این طرح بصورت مطلوب و به دور از هر گونه تخلفی دراستان همدان به اجرا رسید.

او تکریم مردم را اصلی مهم در توزیع میوه طرح تنظیم بازار دانست و افزود: شماره‌های تماس درج شده برروی بنر‌ها برای ارتباط مستقیم با سازمان‌های متولی یک اقدام موثر برای دریافت نظرات مردم بود که رضایت مردم را نیز بدنبال داشت.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار