مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری خبرداد؛

برنامه‌ریزی برای سفر بازنشستگان کشوری به عتبات عالیات

ترکی گفت: درحال بررسی و احصای نقاط ضعف صندوق بازنشستگی هستیم و برای تک تک موارد درحال برنامه ریزی کوتاه مدت هستیم.

نعمت الله ترکی، مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: از ابتدای انتصاب در صندوق بازنشستگی کشوری مبحث تحول را مدنظر قرار داده ایم و اقدامات بسیار خوبی در این راستا نیز صورت گرفته است.

وی عنوان کرد: باید با تلاش و ابتکار، هر روز سعی کنیم نسبت به روز قبل در افزایش رضایتمندی بازنشستگان کشوری نقش داشته باشیم و این تاکید مستمر ریاست محترم جمهور و مقام عالی وزارت می‌باشد. این دولت توجه جدی به رسیدگی به امور بازنشستگان دارد.

ترکی اظهار کرد: مدتی است درحال بررسی و احصای نقاط ضعف صندوق و زیر مجموعه در ادوار گذشته مدیریتی هستیم و برای تک تک موارد درحال برنامه ریزی کوتاه مدت هستیم که به نظر می‌رسد گام تحولی بلندی ان شا الله برداشته خواهد شد. قول‌های ما قول کوتاه مدت است که برای بازنشستگان و عموم جامعه ملموس باشد و به مدیران نیز گفته ایم که عملیاتی کار کردن اولویت است.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: به طور مثال متاسفانه به رغم علاقمندی جمع کثیری از بازنشستگان، در ادوار گذشته سفر به عتبات وجود نداشته یا تسهیل نشده است. بازنشستگان بسیار زیادی در سامانه نظارت مردمی از این مورد گلایه‌مند بودند.

وی افزود: همانطور که در ادوار مختلف سفر‌های سیاحتی برای بازنشستگان وجود داشته، سفر زیارتی عراق و… نیز می‌بایست در کنار آن سفر‌ها تسهیل شود، چون مورد مطالبه بخش کثیری از این قشر عزیز و خدوم بوده است که در همین راستا در روز‌های پایانی سال گذشته دستور‌های لازم را صادر کردم و شرکت‌های زیرمجموعه جلساتی را در این خصوص حتی در ایام نوروز برگزار کرده اند و به نظر می‌رسد بزودی شاهد این رویداد مبارک باشیم و امیدواریم بزودی خبر عملیاتی شدن این مورد به جامعه منتقل کنیم.

ترکی مطرح کرد: نقش ما در این سفر‌ها تسهیل گری است و شرکت‌های زیرمجموعه متولی این امر می‌شوند تا بازنشستگان بتوانند با حداقل هزینه ممکن، به زیارت بروند. ضمن اینکه از ظرفیت دو شرکت هواپیمایی ذیل صندوق بازنشستگی نیز در این امر استفاده خواهد شد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
حسین
۱۲:۳۳ ۱۲ فروردين ۱۴۰۲
یک بیمه تکمیلی موثرنداریم آن‌وقت فکرسفرباشیم
آخرین اخبار