قیمت مصوب هرکیلو خرما مضافتی ۷۱ هزار و ۴۰۰ تومان است

مدیرکل بازرسی وزارت جهاد گفت: قیمت مصوب هرکیلو رطب مضافتی ۷۱ هزار و ۴۰۰ تومان در میادین میوه و تره بار عرضه می شود.

آقای مسعود امراللهی گفت: با توجه به تقارن سال نو و ماه مبارک رمضان، وزارت جهاد کشاورزی بحث تأمین خرمای تنظیم بازاری برای روزه‌داران عزیز را قبل از آغاز سال نو انجام داد و در کلیه استان‌ها به تفکیک و به میزان درخواست هر استان بازاررسانی شد.

او افزود:در شهر تهران نیز با همکاری سازمان میادین و فروشگاه‌های زنجیره‌ای، از ابتدای ماه مبارک رمضان در ۲۲ میدان اصلی سازمان میادین روند توزیع شروع شد و از روز شنبه در بازار‌های زیرمجموعه این میادین،‌ توزیع خرما ادامه دارد.

مدیرکل دفتر بازرسی و نظارت بر کالا‌های اساسی با بیان اینکه فروشگاه‌های منتخب زنجیره‌ای نیز پای کار آمده و کالارسانی را انجام دادند، گفت: به عنوان نمونه یکی از فروشگاه‌ها با توجه به این که این کالا را مستقیم از خود استان کرمان و شهرستان بم آغاز کردند، بازاررسانی را از همان مرکز اصلی صورت داد و به کلیه استان‌ها توزیع انجام شد.

به گفته او، در کنار فروشگاه‌های زنجیره‌ای، در غرفه‌هایی که میوه تنظیم بازار شب عید را در سراسر کشور توزیع می‌کنند، تا ۱۳ فروردین خرمای تنظیم بازاری با قیمت مصوب در این غرف توزیع می‌شود.

امراللهی گفت: خرمای تنظیم بازاری با قیمت مصوب رطب مضافتی هر کیلوگرم ۷۱ هزار و ۴۰۰ تومان با بسته ۶۰۰ گرمی حدود ۴۵ هزار تومان و خرمای کبکاب هر کیلوگرم ۳۹ هزار تومان توزیع می‌شود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار